Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, amit az életben soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amit az életben soha senkinek nem vallanál be?

Figyelt kérdés
2018. júl. 12. 18:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%
:D Akkor azt hiszed, hogy majd itt mindenki ezt így bevallja, ha soha senkinek nem mondanánk el? :D
2018. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Név nélkül?
2018. júl. 12. 18:15
 3/24 anonim ***** válasza:
48%

"soha senkinek"


Ezen a két szón mit nem lehet megérteni?


Név nélkül? Az egész országnak? Ergó, akkor mindenkinek?


Ennyire értelmi fogyatékosok egyesek?

2018. júl. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%
Hát, az egyik barátnőm pasiját leszoptam 18 évesen a strandon. Nem vagyok rá büszke.
2018. júl. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Hogy az első szerelmem egyik rokonát mindig nagyon vonzónak tálaltam attól függetlenül, hogy mennyire borzalmas alak..
2018. júl. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
47%

- Azt,hogy van egy màsodik ènem,ami,aki embergyűlölő ès rosszindulatú.

- Gyilkossàg gondolata.

Vagyis ölni haragból,sèrtődöttsègből.


Ès most nagyon őszinte voltam.


Nem keresek fel szakembert!

2018. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne firtasd, az emberek feje tele van olyan gondolatokkal amelyek jobb ha hétpecsétes titkok maradnak.
2018. júl. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%

Az hogy pl meglatok egy bebit full cukinak tartom de a kovetkezo gondolatom az lenne h mi lenne ha meghalna?


Sosem bantanek felnottet sem gyereket, konkretan a pokot is kiterelem, es sosem utottem meg senkit. Ez egy fura dolog, tehat csak akkor jon elo ha bebit latok es a legjobb h sosem bantanam oket-meg viccbol sem, kicsit sem. Es megijeszt h egyaltalan ilyen miert jut eszembe? Mert hogy es full abnormalis, es volt h muszaj volt nekem bebiszittelnem a barataim 8 honapos gyereket mert veszhelyzet volt, de ez mindig csak egy azonnali, futo gondolat.


Tehat az egesz gondolat ilyen 5 masodpercig tart, utana lehetek a gyerekkel 6-7 orat akkor sem jut eszembe, mindezt ugy h nem vagyok gyerekellenes de nem akarok sajatot hasonlo felelmbol.


Nem banatam vagy ilyesmi, de elhagynam (anyueknal, ferjnel) es velhetoleg kisetalnek az eletebol. Vannak baratnoim akik nemreg szultek es ok szamoltak be ilyenrol h azt akarta h a gyerek meghaljon, meg egyszer falhoz akarta csapni stb ami full kiakaszto es felelmetes es ott volt pl az h mondtam neki h ugyan baromira nem a kedvencem a gyerek 2 eves, de inkabb vigyazok ra mert feltem h a baratnom bantani fogja vagy barmi.


Szerencsere kijottek a poszt traumas depibol es vegre rendesen nevelik a gyerekeiket de pont az ilyen es ehhez hasonlok miatt meg sem kockaztatnek egyet sem-en mar csak egy ilyen dolog gondolata miatt sem tudnek egyutt elni magammal.


Soha nem emlitettem senkinek mert velhetoleg az emberek ezt rengeteg dologgal kevernek/felreertenek masreszt pedig nem hat ki az eletemre, nincs napi vagy heti vagy havi aktualitasa konkretan eszembe sem jut, de azert jo volt leeirni:-)

2018. júl. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
40%
igen sajnos egy bizonyos Hannibal LEcter bennem is én, ha nem járna érte börtön, akkor sok embertől megkérdezném, hogy "belekkel kint vagy belekkel bent?"
2018. júl. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
#7: Nem gondoltam át. Amikor kiírtam a kérdést, olyan válaszokra számítottam, mint a 4-es.
2018. júl. 12. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!