Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, hogy reagáltok amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogy reagáltok amikor egy csúnyább férfi nyomul rátok?

Figyelt kérdés
2018. júl. 13. 11:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%

Megkérem, nézzen rám, aztán a tükörbe, és gondolkodjon 1 picit...



Na jó, nem, amúgy megmondom, hogy ne haragudjon, de nem az esetem, és ennyi.

2018. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Finoman elmagyarázom neki, hogy nem az esetem. Ha nem érti meg, akkor csúnyábban. Később meg hallgathatnám a hátam mögött, hogy r**anc vagyok. Csak tudnám, hogy ez miért jó egyes pasiknak?!
2018. júl. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%

Ha számomra is csúnya, mert a szépség relatív:


Vagy azt mondanám, hogy van párom vagy azt, hogy ne haragudj, de nem vagy az esetem.

2018. júl. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Tökmindegy, hogy csúnya-e vagy buta, faragatlan, ízléstelen, ellenszenves, stb. akármilyen is legyen, mindig ugyanúgy reagálok: leszarom.
2018. júl. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Azért elgondolkodnék, hogy komolyan gondolja vagy csak gúnyolódik velem. Ha tényleg komolyan gondolja, és valamilyen érthetetlen oknál fogva érdeklődne irántam, akkor boldogan esélyt adnék, hogy megismerkedjünk.


Förtelmesen ocsmány nő vagyok, szóval hozzám képest nincs csúnya férfi. Nagyon alacsony önbizalom és végtelen elkeseredettség kellene ahhoz, hogy valaki úgy érezze, hogy nálam épkézlábabb nőnél nincs esélye.

2018. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ, mit értesz azon, hogy "nyomul".

A bunkó tapadós pasikat nem komálom, irreleváns hogy hogy néz ki, elküldeném a vérbe.

Ha normálisan próbálkozik, csak nem az esetem, akkor megmondanám az igazságot, hogy van párom, de ha tegyük fel szingli lennék, akkor valahogy normálisan kimenteném magam.

Soha nem bunkóznék olyannal, aki velem normális, viszont aki nem normálisan áll hozzám, az tőlem se várjon kedvességet. :D

2018. júl. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6-os,olyan aki folyamatosan udvarol.
2018. júl. 13. 11:43
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

#7

Úgy érted az után is, hogy megmondtam neki, hogy nem érdekel?

2018. júl. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8-as, igen.
2018. júl. 13. 11:57
 10/19 anonim ***** válasza:
Általában megértették hogy nem.
2018. júl. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!