Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy tali után ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tali után ha a lány lehordana titeket mindennek keresnétek még vagy biztos hogy nem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Találkoztunk aztán nem keresett.

Én olyan ideges voltam hogy hirtelen nagyon csúnyákat írtam neki. Aztán mikor nem írt vissza még jobban ideges lettem nagyon csúnyán lehordtam mindennek. D.g.lj meg , meg féreg ilyenek.

Aztán rá egy évre bejelölt.

Aztán végül nagyon sok hónapra rá írt hogy talizni akar. Nem találkoztam vele.

Utáns megint írtam neki hogy dog.lj meg.....letiltott.


2018. júl. 13. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
XD
2018. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Te retardált vagy egyébként?


Egyébként nem keresném.

2018. júl. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
OMG, első körben szöveget kell értelmeznem: kérdező, te vagy a lány, aki mindennek elhordtad a pasit, mert egy tali után nem keresett, nem írt vissza, aztán csórikám bejelölt, találkozni akart veled, te nem találkoztál vele (mert nem volt a megbeszélt helyen, vagy te nem akartál talizni, ez nem derül ki számomra), aztán megint mindennek elhordtad. Tuti nem keresnélek többé, de talán még az országból is elköltöznék. Hány éves vagy, hogy így reagálsz helyzetekre? De lehet ez rossz kérdés, mert alighanem nem is a koron múlik...
2018. júl. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Édes istenem.. Elmebeteg.

Vagy Erzsike te vagy az?


[link]

2018. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyenek miért nem akasszák fel magukat?!
2018. júl. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!