Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szánalmasan gyerekes lépés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szánalmasan gyerekes lépés lenne?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit csak 2 hete "ismerek". Valójában csak az elmúlt pár napban váltottam vele pár szót, korábban erre nem került sor. Nekem egyre szimpatikusabb, de fogalmam sincs, ő mit gondol rólam.


Talán még a nevem sem tudja, viszont én ma megtudtam az övét és instagramon megtaláltam. Elkezdtem követni, aztán ő is engem. Most pedig azon gondolkozom, hogy facebookon is "bekövetem". Rengeteg ismerőse van, viszont én alapvetően nem szeretek random bejelölni embereket, akiket nem is nagyon ismerek. Ezért nem jelölném be őt sem, csak követném (aztán majd meglátjuk, mi lesz).


A húszas éveink elején járunk. Az egyik felem azt mondja, hogy ez nagyon gáz lenne, semmi értelme, és talán még azt is gondolná, hogy nyomozok utána. A másik felem meg azt mondja, hogy nincs mit veszítenem, miért ne tehetném meg?


Nem vagyok egy társasági ember, nehezen ismerkedem, tehát számomra már az eddigi "eredmény" is nagynak számít.


2018. júl. 13. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ez a gyerekes, hanem az, hogy ezen ennyit vacillálsz. De a gyerekesség még nem bűn. ;)
2018. júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld."
2018. júl. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ezzel semmi gond. A legtöbb lány nedvesedig a népszerű srácokra már pár szó után.
2018. júl. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es, pacsi :). Yoda mester nagy forma.
2018. júl. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!