Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerek egy férfit, aki olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerek egy férfit, aki olyan aranyos a párjával. Ezek a kis apróságok, amik megmelengetik a szívet, vagy épp büszke lehet rá az ember, esetleg csodálni lehet, fel lehet rá nézni. Hogy kell ilyen férfit találni? Ilyet akarok én is.

Figyelt kérdés
2018. júl. 14. 17:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

#7 #9 üzit akartam küldeni de már nem vagy regisztálva szóval itt fejtem ki a véleményem neked, mert amúgy nem vág témába annyira és nem akartam bezavarni. Most persze a kérdésben srácokról van szó, meg te is az vagy, de kicsit úgy tűnik, mintha egyoldalúan gondolnád, hogy szegény aranyos srácok még 20 évesen is szüzek. Na most nem fogok előjönni a nő istenítő/szegények vagyunk mi nők, mert nekünk szarabb, stb. dumával, mert ez nem egy verseny. Csak mesélni akarok a személyes tapasztalatomról, hogy én nőként is ezt tapasztalom/tapasztaltam. 23 évesen szexeltem először és sosem értettem tiniként sem, hogy ugyan miért nem kellek senkinek, holott nem gondoltam magam kevesebbnek bárki mástól. 23 évesen lett először normális kapcsolatom; és ez nem elég, most is azt nézem magam körül, hogy annyi csaj talál magának “hülyéket” akikkel bármit meg lehet csinálni. Pl. az egyik ismerősöm ismerősééknél, a párocska két tagja közül a csávó fizet mindent, albit, kaját, csekkeket, a nőnek a mindenféle kiadásait, telefonszámláját, kutyaphasza és ez tök természetes a csajnak. Na most én sose csináltam ilyet, hogy elvártam hogy eltartsanak, sőt, kb most nőként többet fizetek a cuccainkba mint a párom, de persze kb fele-fele, nem számolgatjuk a forintokat. De az említett példában a srác sincs eleresztve, mégse szúr ez neki szemet egyáltalán...

Aztán van egy másik delikvens a közvetlen közelemben aki másfél év együttjárás után lekölykedzett a fiúnak, a csaj egész nap csak a gyerekkel van de neki oooh de nagyon nehéz, szegénynek dolgoznia sem kell mert minden már alapból a phitsája alá lett rakva, kocsi, kertesház stb az apuci által. Na most én nem lennék képes így élni. Mégis ezek a világ szégyenei vannak körülugrálva, pedig aztán 1000x normálisabb nőt is találhatnának maguknak ezek a srácok, de ők nem fognak vagy akarnak felébredni. Na nem baj, majd a normálisak meg vénlányok maradnak (mint majdnem én is, de pont szerencsém volt).


Bocsi amugy a fogalmazásért, lehet elég összeszedetlen, telefonról írtam meg fáradt is vagyok.

2018. júl. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!