Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés
Szoval van egy alkalmazottunk es a paromat elkezdte becezgetni, erre en kerdeztem tole h minek becezgeti mert en csak a paromat szokasom becezni mast nem... Erre ment tovabb a beszelgetes es a parom is engem szidott le h en leszidtan a csajt ez miatt... Mondom nem leszidtam csak szova tettem mert szerintem nem szokas mas parjat becezni... Szerintetek kinek van igaza?

2017. nov. 13. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogyan becézgette,mit mondott a csaj ?
2017. nov. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
"Szivem" "drágám"
2017. nov. 13. 14:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van.Egy alkalmazott ne nevezze így azt akivel együtt vagyok.
2017. nov. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Vond meg a fizetését.
2017. nov. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Jogosan vagy kiakadva. A nagyobbik baj, hogy a párod ellened fordult. Nem jósolok sok időt a kapcsolatotoknak.
2017. nov. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jogos
2017. nov. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Parom nem ugy szidott le hanem azt mondta nem a mondandommal volt baja hanem ahogy mondtam a csajnak..
2017. nov. 13. 14:55
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Nincs miben igazatok legyen. Nem volt semmiféle ellenálláspont.

Tanuld meg "jog" kifejezést. Nem. Nem tudsz jogosan érezni.

Ésszerűtlen ezt érezd, hiába vadbarom a "pár"od.

Nem írtad le, mit válaszolt. Ha ment tovább a beszélgetés, miért nem mondtad, hogy nem válaszolt, és hogy egy kérdést tettél fel, amire ember-ember alapon ésszerű lenne válaszolnia.


Ugye ugye, mind kis mókusok vagytok. ^^ :))


Tanuljatok.

2017. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!