Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm nagyon zárkózott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nagyon zárkózott és csendes, félénk . És állandóan azzal csesztet mindenki hogy néma barátnőm van. És ezt ő is tudja. Hogy értethetném meg a barátaimmal, tesómmal is hogy ő ilyen?

Figyelt kérdés
Velem beszélget. Nekem is nehezen nyílott meg.
2018. máj. 26. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nem tartozik rájuk. A te barátnőd, nem az övéké.
2018. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sehogy. Ha nem szimpi nekik akkor ez van. Barátnőmék 3 évig jártak a srác hasonlóan szószátyár típus mint a barátnőd. Elkönyvelték hogy bunkó és soha nem kedvelték meg. Végül ettől független okból szakítottak.

De nem akarok negatív lenni talán valaki ismer bevált módszert.

2018. máj. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem csak irigyelnek. :-)
2018. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megfelelned nekik. Nehogy mar feszengened meg magyarazkodnod kelljen nekik. Allitsd le oket vermersekletednek megfeleloen, nem kell udvariaskodnod, mert oket sem erdekli egy pillanatig sem, hogy te hogy erzed magad az illetlenseguktol.
2018. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!