Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sose leszek már nő? Egy év és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose leszek már nő? Egy év és terápia után is undorodok az érintésétől?

Figyelt kérdés
Erőszak után vagyok egy évvel. Fizikailag minden rendben, de lelkileg sehol se tartok. Rosszul vagyok ha hozzám érnek, és a saját testemtől is undorodok. Ha valaki közeledik hozzám azt elzavarom magam mellől. Lesz még életem? Vagy örökre egy díványon üldögélve próbálok felejteni?
2018. júl. 15. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%

Hany eves vagy?

Mi lenne ha tovabblepnel egy fokozatot. Es megprobalnal megbirkozni az erinteseel.

2018. júl. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy olvastam eszembe jutott valami hirtelen: mi lenne, ha te érintenél meg mást? És így gyakorolnál? Úgy nálad az egész kontroll. És kísérletezhetsz.
2018. júl. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Még egy két év, és utána könnyebb lesz. Engedd, hogy a magad tempójába haladj, ne sürgesd az időt, mert az csak hátráltatni fog.
2018. júl. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Éppen most nézek egy sorozatot, Az uralkodónő az a címe. Stuart Máriáról, a skót királynőről szól. Volt egy olyan rész benne, hogy megerőszakolták és ő is dettó úgy viselkedett, mint te, ahogy leírtad.


Légy türelmes magadhoz. Idő kérdése. Komoly megpróbáltatáson mentél keresztül, teljesen természetes a reakciód. Ne akard siettetni a dolgokat. Foglalkozz a problémáddal és még további pszichológiai segítséget ajánlok neked.

Ha teszel azért, hogy túl lépj ezen, akkor sikerülni is fog. Higgy magadban, hogy ezt a traumát le tudod küzdeni.


Sok erőt és kitartást kívánok neked!

2018. júl. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Hány éves vagy? Engem kiskoruként ért erőszak egy rokon által,és engem hibáztattak otthon,ez még egy fájo pont volt,eljöttem,és igazábol hasonlo volt undoradtam magamtol a férfiaktol,attol h én voltam a hibás.. Egy év terepia alatt azt értük el h nem okolom magam,nyitottam a férfiak felé,aztán jött egy bántalmazo kapcsolat,abbol lett egy fiam,ujabb trauma,sok korház látogatásom volt,ott ismertem meg a későbbi férjem,többször is ő látott el.. Kiemeltek ebbol Nane Barátok,megmaradt családtagok,és a késöbbi férjem,ujabb terápia,igazábol nekem az uj párom aki már a férjem azota és a gyerekem a fiaként szereti,és a sogornőm aki pszichoterepeuta segitettek nagyon sokat,de ez nagyon hosszu folyamat és változo h neked egy év nekem 3 másnak 8 v épp soha. Erre nincs recept ugymond,ez attol is fugg h mi történt pontosan és mi rakodott rá plusszban.
2018. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem tudok közel engedni senkit.


Épp ismerkedtem valakivel, akit már megszerettem egy picit, amikor ez történt, őt sem bírtam elviselni, pedig már volt alapunk.

Az idegenektől rettegek.

2018. júl. 15. 19:15
 7/11 A kérdező kommentje:

Elmúltam 30.


Nem éreztem jól magam egy koncerten, és elkozontem a társaságtól akikkel érkeztem, elindultam egyedül haza. Két ittas pasi pedig megtalált...

2018. júl. 15. 19:19
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Vannak emberek, akiknek fogalmuk sincs az emberi lélekről, a megélt traumákról. Nekik hiába magyarázod, ebben teljesen értetlenek és vakok.


Az én egyik barátnőmnek kb. 4 év kellett mire eljutott oda, hogy már nem undorodott a testétől és férfival normálisan tudott kommunikálni. Ott az volt még a csavar, hogy mikor vele ez a szörnyűség történt volt barátja is. A barátja szintén olyan volt, hogy nem értette ebből miért nem gyógyul fel pár hónap alatt... így az is barátnőm lelke alá tett. De akkor meg tudtuk, hogy vannak emberek, akik tök sötétek, ha empátiáról vagy emberi lélekről van szó.


Jobbulást! És légy türelmes magadhoz! Vedd körbe magad azokkal az emberekkel akik támogatnak és melletted állnak.

2018. júl. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

De, lehetsz még nő, sok türelemmel, és kitartással.


Tapasztalatból írom, ugyanis a barátnőm erőszak áldozata lett, és rengeteget sikerült már haladnia.Én magam a kezdetekkor erről mit sem tudtam, tetszett, láttam, hogy én is neki, viszont kvázi "menekült" előlem, amit nem tudtam hova tenni, nem értettem.Később derült ki, hogy mi történt vele, ami miatt ilyen, ezért nagyon türelmesnek kellett lennem és megértőnek, nem volt sétagalopp férfi oldalról sem.Az első együttlétekben nem tudta elengedni magát, volt olyan aktus amiben olyan rossz érzések jöttek fel benne, hogy rosszul lett, és otthagyott, viszont ma már élvezi a szexet, és napról napra jobban érzi magát lelkileg.


Azt fontos realizálnod, hogy ennek a meghaladása egy lassú folyamat, egy ilyen nő háromszor, négyszer nehezebben nyílik meg, mint egy olyan, akivel nem történt ilyesmi.


Fontos hozzá a megfelelő partner.


A barátnőm üzeni:


"Nagyon fontos, hogy megfelelő pszichoterápiás támogatást kapj, nem mindegy ki kezel, továbbá nekem az astanga jóga segített nagyon sokat, és soha ne add fel."

2018. júl. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Nektek sok boldogságot.

2018. júl. 15. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!