Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hülyén látom a dolgoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hülyén látom a dolgokat, vagy tényleg van ebben valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Mostanában azt veszem észre,hogy férfiak többsége teljesen meg van változva.

Idétlenebbnél idétlenebb,gusztustalanabbnál gusztustalanabb hozzászólásokat,kérdéseket látok itt a gyakorin.(a "ne általánosíts!" megelőzése érdekében,tisztelet a kivételnek,ha nem inged.....)

Például szinte minden megcsalásos válasznál azt látom,hogy pl férfi szemmel nézve egy megcsalás(persze az ő részükről),nem egy nagy horderejű dolog,illetve egy hármasban simán benne lennének barátnő,élettárs mellett is.......meg ma is belefutottam olyan kérésbe,ahol azt feszegette egy pasi,hogy szerinte a prostizás nem minősül megcsalásnak,az olyan mint egy masszás,mert azt is élvezi az ember.....Pffff!

Hallottatok már ennél hülyébb mentséget?

Meg hogy egy pasi két hétig nem veri ki magának,mert prostihoz jár,és szereti leélvezni az arcukat,majd megetetni velük......(gondolom am kútyának se kéne ilyen aberrált ember,ezért a prostizás)

De amúgy nem csak a gyakoriból indulok ki,ismerőseim körében is vannak ilyen degeneráltak.


Az normális,ha ezek hatására kezek kiábrándulni a pasikból?



2013. jún. 2. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy-két beteg elme, de azért maradj heteró :D
2013. jún. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Hanariko ***** válasza:
100%
igen, sajnos itt is, és egyébként a valós életben is egyre több az aberráció. ezért sokan azt hiszik (általánosítva) hogy normális lány (ugye ezt is a pasik mondják) nem létezik. pedig létezik. csak látni is kéne, nem csak nézni.
2013. jún. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Van benne valami.

Egyre több az ilyen betegesen perverz....de azért vannak normálisak is,csak őket meg halászni kell!

2013. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hanariko ***** válasza:
jah és persze emellett a lányoknak is kutatni kell a normális pasit. de ne add fel te sem! :D
2013. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
NEm normális, ha emiatt kezdessz kiábrándulni. Hülyék midnenhol vannak, örülj hogy itt botlassz beléjük és nem való életben.
2013. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Gyökerek mindenhol vannak, de jó számmal akadnak normálisak itt is. A való életbe nem hiszem hogy olyan nagy a szájuk egyeseknek, mint itt az oldalon.
2013. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Konkrétan randiztam már olyan pasival,aki azt akarta,hogy

pisiljem le az arcát,majd smároljak vele.......persze azonnal dobtam,szeretem a szexet.....na de ezek az aberrációk.


1. Ez a veszély nem áll fenn :D

Csak most az ismerkedést kissé szüneteltetem

2013. jún. 2. 20:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg! Én is kiakadok az ilyen idiótáktól...és tényleg elgondolkoztam, hogy miért is vagyok hetero...

De szerencsére találkoztam egy férfival, aki mentes az ilyen dolgoktól...és már 5 hónapja tartja bennem a férfiakba vetett hitem. :)

2013. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na ehhez gratulálok :)


Nem azt mondom hogy lehetetlen,de bíz meg kell érte dolgozni,s muszáj előtte szelektálni rendesen....

2013. jún. 2. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!