Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt kamuzta az exem a barátomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt kamuzta az exem a barátomnak hogy megcsaltam őt. Ez nem igaz és mindenki hisz neki. Most mit csináljak? Hogy bizonyítsam be hogy kamuzik? 24N

Figyelt kérdés
2018. júl. 16. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
H ha ink az exednek hisznek...akkor hagyd oket a fenebe!
2018. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nálad az igazság, akkor mit akarsz bizonygatni? Ha elhiszi, akkor higyje, az ő vesztesége. A te nyereséged.

Ő elveszít egy normális embert, aki hűséges volt hozzá, te meg nyertél azzal, hogy egy befolyásolható emberre nem vesztegeted az időd aki nem neked hisz, hanem bárkinek, aki ersetleg az ellenséged.

Kell egy ilyen férfi neked? hogy egész életedbe haptákba állj, és védekezz, ha éppen valamelyik ellenséged próbál aládrakni, mert irigy rád.

2018. júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne bizonygass senkinek semmit. Te elmondod az igazat, más meg azt hisz amit akar:)
2018. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"oké, akkor szakítani akarok. Én ilyen emberre egy másodperccel sem vesztegetek több időt." Megátalkodott és gonosz dolog. És csak félve merem remélni, hogy nem azért nem hiszel nekem, mert te már megtetted velem és bűntudatod van."

Vagy jön a talpnyalás, vagy azonnal beleegyezik. Utóbbi esetben örülj, mert tiéd volt az utolsó ütés, ő csak ürügyet próbált keresni a már megérett gondolatának. Előbbi esetében pedig észhez tér. Viszont ettől függetlenül még érdemes lenne elgondolkoznod, hogy mennyire van neked erre szükséged.

2018. júl. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De már a munkahelyemen is arról beszélnek azt hiszik hogy k.u.r.v.a. vagyok. És az exem azt is kitalálta hogy velem ő azért szakított mert őt is 2 pasival csaltam. Ez nem igaaz. Én szakítottam vele.
2018. júl. 16. 12:22
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

És?

Munkahelyi kapcsolatod volt az exeddel? vagy besétált és csak úgy elkezdte mondani?

Nálad az igazsság? Mit foglalkozol vele, mondjon amit akar, rázd le magadról. Az értelmesebbje nem foglalkozik ilyen szövegekkel.

2018. júl. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel az exed becsületsértésért, ha tényleg ennyire elfajult ez a pletyka, hogy körülötted MINDENKI elhiszi...
2018. júl. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6# igen
2018. júl. 16. 13:42
 9/12 A kérdező kommentje:
*Igen,munkahelyi kapcsolat.
2018. júl. 16. 13:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Hiba volt. Munkatárssal sosem kezdünk kapcsolatot.Még ha a világ legjobb férfija akkor sem. Kollega, és ennyibe ki is merült a dolog.
2018. júl. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!