Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek van 1 lány aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek van 1 lány aki tetszik de nem merem neki megmondani. De má 2 éve tetszik nekem. Meg azt is tom h énis neki de semelyikünk se mondta el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és ő is. osztálytársak.
2010. jan. 6. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, tegyél megjegyzéseket, legyél sokat vele... Én is így voltam volt barátnőmmel anno. Amikor egyszer csak megkérdezte tőlem hogy szeretem-e :)
2010. jan. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudod,hogy Te is tetszel neki?

Szóval beszélgess vele,mosolyogj,kérdezd meg,hogy segíten-e xy tárgyból(amoből zseni,de nem igazán érted).Aztán amikor alakulnak a dolgok elhívhatod sétálni:)

15/L

2010. jan. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs barátja, kérdezd meg, hogy nem szeretne e járni valakivel ő is. Szeretne e barátot? Kérdezz rá, hogy tetszik-e neki valaki? ( Lehet,h ogy nem fogja elmondani, hogy te tetszel neki, ebben a korban én sem mondtam l, sőt direkt úgy csináltam, mintha utálnám.. na mindegy) Aztán mond el, hogy tetszik, neked, hogy szerinted milyen szép és hogy régóta tetszik neked.... Keress egy programot... és kérdezz rá lenne e kedve elmenni veled? Bátorság! Légy Őszinte!
2010. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kÖSZ A VÁLASZOKAT
2010. jan. 6. 19:46
 5/5 anonim válasza:
am ilyen idősen télleg nehéz megmondani pláne ha naon tetszik tudom tapasztalatde bátorság! sok sikert és légy őszinte
2010. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!