Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy férfit lelkesít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy férfit lelkesíteni és támogatni?

Figyelt kérdés
Nézem a Joós István videóit, amiben kb az a duma, hogy a férfi azért nem választ nőt, mert úgy érzi nincs meg a helye a világban, még nem teljesedett ki a karrierjében és nem lelkesíti semmi. Ebben van igazság? Csak mert női aggyal ez akkora baromságnak tűnik.
2018. júl. 16. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Az is.
2018. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan nők, akik tudnak lelkesíteni, de ők ezt nem szándékosan teszik, csak szimplán miután megkedvelem őket miattuk olyan dologra is képes vagyok, amit amúgy sosem tennék meg. Eddig 3 ilyen nő volt az életemben és gyakorlatilag minden amit elértem, azt valahol miattuk tettem, de sosem viszonozták az érzéseimet, annyiból volt jó, hogy közvetetten miattuk nyertem moitivációt és értem el sok mindent, amit anúgy biztos nem csináltam volna. Ezzel szemben sok olyan lány volt, aki meg belém volt esve, ők direktbe próbáltak motiválni, de sosem sikerült nekik.
2018. júl. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Támogatni: Úgy hogy a keze alá dolgozol, és megpróbálod magad láthatatlanná tenni , de ha kinyujtja a kezét, a segítség hamar ott terem, ezáltal minden olyan egyszerűvé válik a számára:)

Lelkesíteni meg teljesen könnyű, erőt adsz neki ha megfáradt, és mutatod neki az utat egy lámpással, ha eltévedne:)

2018. júl. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a hármas egész jól leírja.

és ja létezik ilyen férfi, nem is az alja kategória.

2018. júl. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 Ne is zavartasd magad, de nő vagyok:)
2018. júl. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De milyen nő a #3-as. 🤗
2018. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!