Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, hogy a barátnőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy a barátnőmmel már egy hónapja nincs semmi szex?

Figyelt kérdés

Sajnos tavkapcsolatban élünk,havonta azért egyszer kétszer találkozunk, most múltkor volt egy találkozás nála is aludtam, este elmentünk közösen szórakozni annyira elfáradtunk aznap dolgoztunk is, hogy mind a ketten bealudtunk, reggel meg korán keltünk és ment dolgozni, én meg haza.

Múlt héten is eljöttem hozzá, akkor se volt semmi, sajnos a női bajok is közrejátszottak akkor. Szóval jól kifogtam/tuk.

Nem tudom, hogy ez csak nekem nehéz, hogy ilyen keveset szexelünk vagy ez normális?

24 évesek vagyunk



2018. júl. 16. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
OK, együtt nem volt, de külön-külön?
2018. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Nem normális. Én is távkapcsolatban élek, de ahogy egymás közelébe kerülünk, már forr a levegő. Max utána mennénk szórakozni, nem helyette. És a nehéz napokon is léteznek alternatívák...
2018. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem tudom mivan, vagy annyira nem igényli?
2018. júl. 17. 08:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszer már kiírtad.


Nálunk 98%-ban nem volt szex, mert távkapcsolat (1000 km), és mindig úgy tudtunk találkozni a munka, egyebek miatt, hogy megvolt.


Ez van, attól pettingeltünk, oráloztunk (én), ennyi.

2018. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!