Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik barátom barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik barátom barátnője gyönyörű, sokkal szebb mint bármely más nő az asztalnál, ha sokan összegyűlünk. Nem vicc. Nem fél? Kockázatos az ilyen nő. Persze irigylem is, sosem volt még ilyen barátnőm. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyon szép az arca, alakja. Közelíti a Victoria Secret modelleket.
2018. júl. 16. 22:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Nyugfi, azt is unja valaki:D
2018. júl. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ki? A barátja tuti nem. Szerintem te egy irigy női válaszoló vagy.
2018. júl. 16. 22:47
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha hűséges és gerinces a nő, akkor nem veszélyesek rá a haverok, sem más.
2018. júl. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt itt nem oly rég egy nő, aki hasonlkó paraméterekkel rendelkezett, és arról panaszkodott, hogy hónapok óta nincs szex otthon, Ő jutott eszembe erről az írásról.
2018. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Jó. Értem mire lyukadsz ki, ismerem a mondást.

De!

A barátja csak nem unja. Lehet van olyan kapcsolat, de az független a külsőtől. A többi ember véleménye meg nem érinti. Ha pedig szétmennek, tuti talál valakit, aki szintén nem unná.

Nem mellesleg, felesleges rámutatni, hogy egy-egy nagyon vonzó embert is un valaki, mert akkor mit mondanak azok, akik nem néznek ki jól? Hogy őket nem valaki unja, hanem mindenki? :D

Meg szerintem ez az unás független a külsőtől. Aki lapos, azt unják akár dögös, akár nem. De ha a személyisége olyan, akkor nem lehet megunni.

2018. júl. 16. 22:57
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Tudod miért írtam? mert ezt írtad:

* sokkal szebb mint bármely más nő


-minden nőnél létezik szebb


Mennyivel másabb lett volna az írásod ha ennyit írtál volna róla:


Az egyik barátom barátnője gyönyörű, okos, intelligens, és képzeljétek kimagasló humorral és empátiával rendelkezik, teljesen kiemelkedik az átlagból-és utána a többi írásod


Ugye hogy más lett volna?

Amit te írtál az egy végtelenűl hideg, másokat lenéző, gőgős taszító írás

2018. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Tökmindegy hogy néz ki,lehet megszólal és sikítva menekül mindenki, akinek egy kicsivel is magasabban van az elvárás az eszik,alszik,szexel,lélegziknél.
2018. júl. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Már nagyon régóta mondják, hogy "A világ legszebb nőjét is unja valaki", nem a feminácik találták ki.


Ha el akarsz szeretni egy nőt egy barátodtól, csak mert gyönyörű, hidd el, leesne neki, hogy te csak egy élő szexbabát látsz benne, nem többet. És ehhez még orvosi diploma se kell...

2018. júl. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Tulajdonképpen nem is lényeges annyira a külső mert nem azért nincs szex,úgyhogy igen,mindenkit megunnak egyszer;-)36N
2018. júl. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Engem az mindig érdekelt, hogy a világ legjobb pasiját nem unja senki?
2018. júl. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!