Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit beittunk egy társaságga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit beittunk egy társasággal és arról volt szó, hogy ki hány emberrel feküdt le, én meg rávágtam, hogy "volt jó pár" és most azt terjesztik, hogy k. rva vagyok és anyámhoz is visszajutott?

Figyelt kérdés
22 vagyok, igazából a jópár csak 3 darab volt.
2018. júl. 17. 22:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
De mi a kérdés?
2018. júl. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

Tanulság, annyit igyál, hogy tudd mit beszélsz.

Kis közösség, ez terjed el, nem igazán tudod kimagyarázni.

2018. júl. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Már egy 3 falu tudja...


Egyébként most ebben mi van, azt nem értem. Igen, nagyon megbántam, hogy sokat ittam.


Viszont nem tudom mi baj van, ha ennyi idősen volt pasim...


Arról nem. beszélve, hogy az állítólagos barátaimról van szó.

2018. júl. 17. 22:56
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha azt mondtad volna, hogy három, semmi gond nem lett volna.
2018. júl. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

Mi a tanulság? Válogasd meg, hogy kivel jársz össze és csak annyit igyál, amennyi mellett még tudsz önkontrollt gyakorolni.


Az édesanyáddal szemben meg gondolom lehetsz őszinte.

2018. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja sztem is. 'volt jo par' meg a 3 az nem ugyanaz.

de egyebkent meg miert baj az h masok azt hiszik h k.... vagy, ha 1x nem vagy az. amugy meg 3as szabaly... ha 3at vallasz be akkor legalabb 9 pasival voltal:)

2018. júl. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

A falusiak mindig kapálóznak hogy nem tirpák parasztok, aztán mégis rendszeresek az ilyenek.

Próbálj meg kitörni ebből a közösségből, és vedd körbe magad normális emberekkel. Amíg meg ezek között vagy, ne bízz meg bennük annyira, hogy berúgsz a közelükben.

2018. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

A 3, tényleg csak három.


Igazad van.

2018. júl. 17. 23:36
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem csak szimplán bunkók a társaság tagjai hogy erről pletykálkodnak. Nálunk akár közeli akár távolabbi barátok ülnek így össze és jönnek elő ilyesmik tök lazán vesszük az egészet, nevetünk egyet aztán viszontlátásra. Amúgy sem tartozik senkire.
2018. júl. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%
Anyudnak megmondod, hogy nem kell megvetnie, az a 3 az X az Y és a Z nevű pasid volt. Mások véleményét meg magasról le kell sz....... Azért legközelebb válogasd meg a szavaid.
2018. júl. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!