Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ezek után barátság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ezek után barátság a társasággal és egy emberrel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem egy olyan problémám van, h tetszett egy srác és voltam olyan hülye, h meg is mondtam neki. Ezt tisztáztuk, de egy ideig tök normális volt velem meg minden és néha meg teljesen behülyül. De nem értem, mert alapból rendes velem meg minden és néha elszáll az agya (ez részegen történik).

Egyik nap közölte velem, h néha tudok nyomulni és sokat beszélek és ez idegesítheti a haverját:( De mikor mondtam, h jól van akkor ezek szerint egy szar alak vagyok, akkor meg behisztizett és kijelentette, h jól van, fogjam fel így, mert nem fog győzködni:S Nem igazán értem őt, mert ha vmi baj van akkor ő az első aki tudni akarja, h mi a baj.

Van egy haverja, aki meg egy ideig bírta a fejemet és most meg nem. És az a dühítő, h nem tudom, h milyen hibát követtem el ellene, vagy a többi haverja ellen, h ennyire nem bír:'( Nem szeretnék semmi különöset, csak haverkodni velük, de ezek szerint már ez sem megy. Én nem akarom már felszedni ezt a srácot, csak a barátja akarok lenni, ha szeretné. Azt mondta, h felőle mehet a dolog, de élőbe más. De ha nem megyek oda hozzá dumálni, akkor meg lehet azt fogja hinni, h én most megsértődtem. De ez nincs így, mert nem sértődtem meg senkin, csak haverkodni szeretnék. De nekem nagyon úgy tűnik, h ők nem akarják, h közéjük tartozzak. S frusztrál, h 2 havernőmnek meg simán engedik. Nem tudom, h mit tettem, amiért ezt érdemlem tőlük. Senkit sem bántottam és senkit sem dumáltam ki a háta mögött vagy esetleg kiröhögtem. Szerintetek ilyenkor mi a teendő? Az igaz, h nem lehet a barátságot kierőszakolni, de én nem is ezt akarom. Csak jó lenne tudni, h mi a bajuk velem. Most lehet hihetetlen, de tényleg nem csináltam semmi szemétséget. Talán azt, h mindig megkérdeztem, h zavarok-e és esetleg megunták:(

(durva kritikások kíméljenek, lécci. Ha vmit pontosítani kellene, akkor fogok)


2011. nov. 12. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

egy durva kritikás:


hány éves vagy?


Miért akarod erőltetni a dolgokat amik nem mennek?

Nekem is van ilyen csaj ismerősöm. A vége az lett, hogy kb 50 ember előtt annyira megsértettem, hogy sírva szaladt el. Előtte próbáltam normálisan a tudtára adni, hogy nem vágyom a társaságára, de nem vette a lapot.

2011. nov. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, nem esett rosszul, talán igazad is van... én nem erőltetem, de abban a társaságban nekem is vannak haverjaim, és én konkrétan őhozzájuk megyek és nem hozzá. Csak emiatt. Továbbá jobb szeretem, ha egyenesek az emberek és nem sunyiskodnak
2011. nov. 15. 18:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Az itt lévő kérdés és az alatta lévő szöveg hülyeség, kérlek ne válaszoljatok rá. Mérgemben írtam és nem olvastam át, mielőtt kiraktam, úgyhogy kérlek felejtsétek el az egészet:) Nem a kritikáktól félek, hanem nem gondoltam át, mielőtt kiraktam.
2011. nov. 15. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!