Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sülhet ki bármi jó egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sülhet ki bármi jó egy olyan kapcsolatból ahol az egyik fél imád utazni, a másik meg otthonülős és sose mozdulna ki legszívesebben?

Figyelt kérdés
2018. júl. 18. 16:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem igazán.
2018. júl. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Persze, belátják hogy nem illenek egymáshoz és szétvállnak útjaik! Ez a legjobb ami történhet
2018. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy az előttem szólók is mondják, hacsak nem arra rendezkedtek be, hogy egyikük nyomonköveti a másik kalandozását interneten és ilyen módon utaznak "együtt".
2018. júl. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Ha az otthonülő nem fogja vissza túlzottan az izgőmozgót, és van egyéb dolog, amit szeretnek közösen csinálni a dugáson kívül, sztem működőképes lehet. Én sem vagyok egy nikkelbolha jellegű ember, de sokkal nagyobb igényem van kimozdulni, mint páromnal. Megegyeztünk, hogy akkor, amikor ő nem akar, én megyek egyedül, és ennyi. Közben meg van egyéb együtt töltött minőségi programunk is, és szerencsére nem húz vissza, nem zsarol érzelmileg, hogy többet maradjak otthon, nem féltékenykedik. Nekem ez így jó.
2018. júl. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Simán. A párom egy örökmozgó, én meg egy ólomszobor. Nem kell ráerőszakolni a másikra semmit.
2018. júl. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Ha a felek nem akarják korlátozni vagy megváltoztatni egymást, ill. tudnak maximálisan bízni egymásban, akkor simán működhet. Én sokkal többet utazom, mint a férjem, kb. kéthavonta legalább pár napra. A legnagyobb hobbim, az egyik fő boldogságforrásom, senki kedvéért nem mondanék le róla. Szoktunk együtt is utazni évente legalább kétszer, ő se idegenkedik tőle, de neki inkább más, helyhez kötött hobbijai vannak, neki inkább ez a prioritás (időben és anyagilag is). Ilyenkor tök szívesen marad itthon, amíg én nekivágok egy-egy útnak egyedül vagy a barátaimmal. Bízunk egymásban és helyén van az önképünk is, így nem érezzük rosszul magunk attól, ha a másik nélkülünk is jól tudja magát érezni, szóval soha nem volt konfliktus köztünk emiatt. Alapbóé elég sokféle közös programunk van, így nincs hiány minőségi időtöltésből sem.
2018. júl. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Ólomszobor. :D


Hát nálunk nem annyira működött, én imádok túrázni, több évem elment úgy, hogy vártam a csodára, hátha eljön velem

egy kisebb túrára...de arra sem.

2018. júl. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
Persze, lehet. Esélyes, hogy az otthonülő sosem volt külföldön és fél tőle:) Le kell győznie a félelmét, és utána már nem lesz probléma.
2018. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
Most nálunk emiatt vannak kisebb viták. Pedig a kapcsolatunk első 10 évében ugyanaz volt az igényünk. És már gyerek is van, és egy idő után megelégeltem, és mentem nélküle. Sokszor morog, és időnként viszem a gyereket is. Nem egyszerű. :-/
2018. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!