Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá magam, hogy lezárjam ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Egyedülálló anyaként 3 évig éltem egyedül, aztán megismerkedtem egy férfivel, akivel durván 2 éve együtt vagyunk. Távkapcsolatban élünk, havi egy hetet töltünk együtt. Ő szeretné, ha odaköltöznénk már az éven és gyereket is szeretne. Egy ideig én is vevő voltam erre, de közben kiderültek olyan hibák, amik miatt én nem tudnék együtt élni vele. Nekem itt van mindenem, a család, a munkám, a gyerek imádja az iskoláját, a barátait. Őt sem szívesen költöztetném el több 100 km-re úgy, hogy én sem érzem annyira jónak.

Viszont még szeretem a párom, ez kétségtelen. Nem vagyunk már 20 évesek, nem szeretném húzni az idejét. Hátha még boldog lenne mással és lehetne gyereke. De annyira nyuszi vagyok, nem merem neki megmondani. Segítsetek hogy tegyem?



2018. jún. 23. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nem mered elmondani neki személyesen írj neki levelet. Ha elküldted akkor a kocka el van vetve.

Tényleg ne költözz hozzá ha nem vagy 100% biztos benne hogy ezt akarod. Ez az összeköltözéssel semmit nem fog javulni, sőt ...

Ha itt felégetsz mindent akkor teljes mértékben tőle fogsz függni. Ha ő költözne hozzád akkor más a helyzet mert nem sokat kockáztatsz. A gyerekeket pedig nem jó dolog kiszakítani az eredeti környezetből. Az exem ráncigálta így a fiamat, sajnos sokat konfrontálódott és sérült emiatt.

2018. jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Igen, én is úgy gondolom, hogy megsínylené a gyerek is. Azt nem szeretném, ha ő költözne ide. Ott jól működő vállalkozása van, itt kevés lehetősége lenne. A levél dolgon már én is gondolkoztam, de már előre látom, hogy egy hétig folyamatosan osztaná az eszet, hogy mekkora szemét vagyok. Pont ez az egyik, ami számomra elviselhetetlen, hogy mindet felnagyít, aztán részeire boncolgatva arrogáns stílusban kielemzi.

De egyébként talpig rendes ember és sok olyan van, amit szeretek benne, emiatt sajnálom.

2018. jún. 23. 20:30
 3/9 anonim ***** válasza:

elsővel értek egyet. :)


Ezt egy nyugis, ketten eltöltött ebéd alkalmával nyugodtan felvetheted. Mi történt egyébként? Mi volt a hiba?

2018. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

'de már előre látom, hogy egy hétig folyamatosan osztaná az eszet, hogy mekkora szemét vagyok. Pont ez az egyik, ami számomra elviselhetetlen, hogy mindet felnagyít, aztán részeire boncolgatva arrogáns stílusban kielemzi."


Lehet bármilyen más előnyös tulajdonsága, ez bőven elég hogy menekülj tőle.

Ismerem azt az embertítust, hidd el, ő birtokolni fog téged nem szeretni.

Nekem volt néhány párkapcsolaton de egyikkel sem bántam így. Aki menni akart azt nem tartottam vissza, megértettem hogy nem működik. Itt nincsenek vesztesek és győztesek.

2018. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez a mindent felnagyítás, sz..rrá elemzés, meg tesz egy hirtelen, teljesen félreérthetetlen kijelentést, aztán mikor rájött mekkora baromságot mondott mentegetőzik, de szinte már betegesen. Hypohonder, de olyan szinten, hogy az már durva. Viccből bunkózik, aláz, de mikor a 200. kussolj! után rászólok, hogy ez már baromira nem tetszik ugyanúgy folytatja. A gyerekkel is szívózik, ami nem lenne baj, de elment egy olyan irányba, hogy a gyerek is már állandóan szívózva válaszol és most már annyira nem tetszik neki. Plusz mi a gyerekkel mértéktartóak vagyunk a költekezésbe ő meg egyáltalán nem képes erre.
2018. jún. 23. 20:47
 6/9 A kérdező kommentje:
1 és 4. Igen, ez megfordult az én fejemben is. Főleg, hogy hülye pszichológiai könyvek alapján hiszi azt, hogy ismer, közben egyáltalán nem. És szerintem nem is akar ismerni, kialakított egy képet rólam, az tökéletesen megfelel neki, a többit meg majd ő megmondja...szerinte
2018. jún. 23. 20:52
 7/9 NDSM ***** válasza:
Szerintem azonnal szakíts! Semmi értelme vele maradnod, ha nem vagy boldog! Attól meg hiába félsz, hogy mit reagál, mert nem tudod elkerülni! Zárd le, mert ha húzod rosszabb lesz!
2018. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem hogy kétszázszor de kétszer sem mondaná azt hogy kussolj. Az első után otthagynám.
2018. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ebben is van valami...
2018. jún. 23. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!