Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a szerelemfelfogásról? Van itt olyan, aki hasonlóan áll hozzá?

Figyelt kérdés

Jó pár magányos év alatt elég sok kultúrát szívtam magamba, és úgy érzem, hogy az ezt alkotó előadók, művek sokkal többet jelentenek maguknál. Például a The Beatles nemcsak egy zenekar, hanem egy életérzés is, és a magyar költészet sem csupán versek összessége. Ezekben mind van valami, ami ennél több. Ami képes arra, hogy átadjon egy életérzést, hogy megmozgasson valamit a lelkünkben, és ami talán a legfontosabb: hogy embereket kössön össze. Mert ahogy nekem is, mindenkinek vannak haverjai, akikkel el-elmegy sörözni néha, meg beszélget felszínesebb témákról, de az nagyon nem olyan, mint mikor a kultúra, a művészet köt össze két embert. Na és én lányokba is ezáltal tudok beleszeretni. Mikor valaki komolyabban érdekel, akkor szinte mindig ez az oka, és ilyenkor olyan lányokat is gyönyörűnek látok, akiket amúgy átlagosnak mondanék.


19/f



2018. júl. 19. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Jó pár magányos év?


19 éves vagy! :D

2018. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha magányos vagy, a 4 is 40-nek tűnik, hidd el. :D
2018. júl. 19. 19:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit ittál, hogy 19 évesnek érzed magad?:D Én is akarok olyat:DD
2018. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Nice try Bro`, de ettől még magad hokizol ma este is. :-D
2018. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amit mondasz az közös érdeklődés. Az is fontos a maga módján, de nála sokkal fontosabb dolgok is vannak.
2018. júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

3-as, cseh sört. De miért is? :)


4-es, sajnos ebben igazad van. :(


5-ös, nekem ez az egyik legfontosabb.

2018. júl. 19. 20:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm nem értem mit akartál ezzel az egésszel kifejezni, pedig imádom a költészetet.
2018. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én se igazán tudom értelmezni a monológodat, pedig szövegértésből mindig jó voltam. :D Az igaz, hogy művészetek/zene összehozhatnak embereket de nem értem, hogy a pártaláláshoz mi köze van ennek?
2018. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ismerős "érzés". Annakidején nagy metal zene fanatikus voltam, ha metalos csaj volt, 2000%-al jobban tetszett egyből. Idővel ez változni fog, ahogyan idősödsz. Megtanulsz "nyitottabb" lenni. Nem is tanulod, inkább csak jön magától. Ma már egyáltalán nem érdekel, ha a csaj a legújabb dubstep zenéket hallgatja. Mai napig a metal zenét szeretem, de valahogy kevésbé szempont már, ki milyen zenét szeret. Inkább az a fontos, mennyire értjük meg egymást a másikkal, mennyire toleráljuk a másik hóbortjait, mik a jövőbeli tervek/elképzelések stb. Ha belegondolsz, ezek, például a zenei "skatulyázások" csak korlátoznak. A korlátokat át kell lépni. Idővel sokkal másképp fogod szemlélni az egészet. (31/F)
2018. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bár én nem vagyok oda a költészetért és ritkán hallgatok zenét is de teljesen igazad van.
2018. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!