Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Az utcán vagy buliban gyakran bejövök random nőknek, szemezünk, rám mosolyognak, volt már, aki kezdeményezett is. Én viszont már többször is beleszerettem egy-egy lány barátaomba, akik soha nem viszonozták.


A személyiségemmel lehet a gond, hogy ismeretleneknek, akik amúgy egyáltalán nem rossz nők, sokkal hamarabb bejövök, mint a barátaimnak?



2018. júl. 19. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ki akarnak kezdeni egy egyszerű baráttal? Nem sokan. A barát, haver, azért barát meg haver, mert nem kezdenénk vele párkapcsolatot.

Az ismeretlen nők meg nem ismernek téged, teljes az újdonság.


De komolyan, erre magadtól nem jöttél volna rá?

2018. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha barát, az azt jelenti, hogy a közös érdeklődés, valamiféle szimpátia már megvan, különben barát se lenne. Ez már lehetne egy alap. Sokkal több alap, mint mikor egy random jól kinéző valakivel ismerkedsz.
2018. júl. 19. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

az én tapasztalataim szerint akkor lesz ez nőismerősnél ha tökölsz.

megvan a szimpátia,a nő veszi a lapot és várná,hogy határozottan cselekedj,te meg nyálaskodsz,vagy mulyáskodsz.

ennek a büntetése meg mindig is a kocoltatás,vagy a legyünk csak barátok volt.

2018. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

#2


Reménytelen eset vagy. De remélem bebizonyítod, hogy menthető vagy.

2018. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!