Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baratsag extrakkal. Ennek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratsag extrakkal. Ennek is vannak hatarai mint a szexkapcsolatnak? Mi fer bele?

Figyelt kérdés
A szexkapcsolatnal azert eleg egyertelmu kimondatlan/kimondott szabalyai vannak hogy mi fer bele, viszont a baratsag extrakkal mi a helyzet?

2018. márc. 3. 21:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy és ugyanaz, csak ki hogy nevezi. Mindkettőben kellenek szabályok...
2018. márc. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

En teljesen elkulonitenem a ketot, hisz szexkapcsolatba kifejezetten szex miatt keresuk egymast, nem ismerem a csaladjat stb.. Ennel szerintem teljesen egyertelmu az hogy mi fer bele es mi nem.

Viszont a baratsag extrakkal szerintem mas hisz ott alapvetoen lehet hogy mar tobbet tudunk egymasrol, amugyis is beszelhetunk akar napi szinten hisz baratok is vagyunk egyben, de hol ennek a hatara?

2018. márc. 3. 21:15
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Baromi nagy barátok vagytok.....ahogy írja első, ugyan azt jelenti. Annyira vagytok barátok, mint azzal, akinek mondtad, hogy "legyünk csak barátok". Egymásról beszélgetni szexkapcsolatban is lehet ugyan úgy. A belepofázás nem megengedett.

31/f

2018. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

En pl. egyik kapcsolatban sem aludnék a masikkal ejszaka, nem olelgetnem,simogatnam erzekien, szexen kivul pedig nem csokoloznek csak ugy :)


Nalam ez igy nez ki.

2018. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%
Könyvelő vagy?
2018. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szexkapcsolatban is a két fél DÖNTI el, NÁLUK mi hogy legyen. Minden kapcsolat más, így erre sem lehet egységes sémát ráerőltetni.

A saját szabályaitokat ti állítjátok fel. Vagy te a szomszéd tejes asszony Gizike és alkoholista férje "receptjére" vagy kíváncsi? Hogy értsd, bárki véleményét megfogadod, csak nehogy a sajátodat kelljen?

2018. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Baratsagbol alakult ki egy ido utan, igy mindenkepp baratomnak tartom akire barmikor szamithatok, mig egy szexkapcsolatnal eszbe nem jutna hogy szamithatok a masikra legyen szo arrol hogy segitseg kene, rossz napom van vagy barmi.
2018. márc. 3. 21:26
 8/20 A kérdező kommentje:

Csak atlagba szeretnem tudni hogy mifer bele, azt hittem erre is vannak ilyen iratlan szabalyok..

Kezdem azt gondolni hogy tobbrol kezd szolni a ferfi reszerol, de mivel nem volt meg baratsag extrakkal szituaciom igy nem tudom, ezert kerdeznelek titeket.


Koszonom a valaszokat mindenkinek ment a zold kez.

2018. márc. 3. 21:28
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a kapcsolatban levő két ember dönti el, mi fér bele. Szerelmemnek felesége van, nekünk belefér, hogy együtt kajálunk, vásárolunk, segít itthoni dolgokban filmezünk, összebújunk csak úgy, csókolozunk, szeretjük megérinteni egymást.
2018. márc. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Mert a barátság extrákkal dumát csak agyatlan tinik szajkózzák, de ott 99,999%-ban nincs barátság, csak sírás a végén, mert az is csak szexkapcsolat. Mindenbe az fér bele, amiben megegyeztek.
2018. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!