Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl naiv vagyok vagy higgyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl naiv vagyok vagy higgyek ennek az egésznek?

Figyelt kérdés
7 hónapja összejöttem egy csinos dekoratív nővel, olyannal h mindenki megnézi az utcán szőke, 165 cm magas vékony, tényleg vonzó és tudja is magáról.. (az egyik legjobb barátom aki hetente cseréli a nőit, olyan zavarba volt előtte h nem láttam még ilyennek) ebből 5 hónapot úgy töltöttünk hogy 2-3 hetente találkoztunk hétvégente, mert én külföldön dolgozom ő otthon.. előtte nem volt probléma hogy felszedjek egy nőt, kiéltem magam volt fiatal, érettebb, kettő amire csak vágyik egy fiatal férfi, nem tartom magam túl jó képű pasinak, inkább dumával hódítok, 15 évig vízilabdáztam... de sokszor úgy érzem és a környezetemből is jelezték már h vigyázzak mert lehet csak azért van velem mert jól keresek szép autóm van és nem okoz problémát ha venni kell egy új telefont v akármit.. januárban kijött hozzám, úgy h feladott mindent otthon, ott hagyta az érettségit, a családját a munkáját, van saját háza.. mindent. A (kapcsolatunkért) de a múlthéten haza ment mivel nyelvtudás hiánya miatt nem sikerült neki egy munkahely sem.. Szegényes körülmények között él, de mivel csinos eddig csak olyan palijai voltak akik mellett nem volt probléma ez.. volt már ebből vitánk, de erre csak azt mondta h akkor nem velem jött volna össze hanem aki tényleg milliárdos.. én úgy érzem szeret, de félek. Előtte nem éreztem még ilyet nő mellett még az eljegyzés is megfordult a fejemben, talán jó manipulátor v nagyon tudja h mi kell egy pasinak... de nagyon sok rosszat lehet hallani h a nőnek mindegy h h néz ki a pali milyen személyiség, ha van pénze és ő ezt el is várja hogy mindenhol én nyissam ki a pénztárcát.. igaz mielőtt kijött hozzám ő ajánlotta fel h a lakás és a kaja felét kifizeti, amit elfogadtam, persze nem mindig hagytam, de ezzel ezt akartam kiküszöbölni, hogy tényleg ilyen e? 27F 29N

2018. febr. 13. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez eg, nagyon nehéz kérdés. De engedj mindig a sztereotipiaknak. Sok nő emiatt nem tud kitörni ebből a körből,mert elkönyvelik ilyennek.és sok az irigy ember is aki ezt terjeszti.

Úgy gondolom,hogy ha nem gondolná komolyan akkor nem ment volna ki és ha a pénzre menne akkor munka nélkül is kint maradt volna.

Az a kérdés,hogy mit érzel? Belül? És mit érzel rajta?

2018. febr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És kik voltak azok a "jóindulatú" ismerősök, akik ezt jelezték? Egyáltalán ismerik ők a barátnődet? Elég szomorú, hogy téged el tud bizonytalanítani néhány kívülálló agymenése. Itt a kérdésed alatt is nemsokára megjelennek a " mindennők**vacsakapénzremennek" hozzáállású kisfiúk, akik tök ismeretlenül ekézni fogják a barátnődet. Kell ez neked?
2018. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem túl sokat pörögsz feleslegesen. Ez a nők dolga, hagyd rájuk :)

29/N

2018. febr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!