Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mit jelent, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha egy férfi nem fogja magát vissza mellettem?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy elég "kultúrálatlan" (általában szexuális) dolgokról szokott viccelődni, néha elég ordernáré stílusban, amit inkább haverok között tudnék elképzelni. Viszont tényleg nagyon jó a humorérzéke, ezért annyira nem zavar, csak néha kicsit elveti a sulykot. Csak neten beszélünk egyébként, nem tudom ez számít-e. Ez jelentheti azt, hogy a való életben tapló vagy ilyesmi? :D
2018. júl. 20. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Neked mi olyan vicces ebben? nem zavar hogy megakar dugni? más szóval ennyire kellenél neki te hatökör
2018. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem rólam beszél ilyenkor, csak szexuális töltetű megjegyzéseket mond. De ez nem irányul senkire. Egy barátnőmmel is folyton mondunk ilyeneket, nyilván nem azért, mert akarunk egymástól valamit.
2018. júl. 20. 18:45
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Te tényleg ilyen hulye vagy? vagy eljátszod? ha valaki szexről beszél,az nem ok nélkül van
2018. júl. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
#1 Akkor én is meg akarok dugni mindenkit, akinek szexuális utalást teszek? ( 2 hétig nem fogsz kulázni, cicabogyó ;) )
2018. júl. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
ha én szexről beszélek akkor dugni akarok ennyi :)
2018. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
#5 Jaaaaaa, azt elfelejtettem, hogy mindenki egyforma. Bocs azmeg, az én vétkem... Idézve téged: te tényleg ekkora hülye vagy?
2018. júl. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó, de ilyen szinten ez nem zavar, szerinted hány százalékban nem akar egy férfi valamit egy nőtől (és fordítva) egy ilyen kontextusban? Szerintem vicces. Csak attól félek, hogy később túlzássá válik ez a stílus.
2018. júl. 20. 18:55
 8/12 A kérdező kommentje:
Lol, nyugi. Nyilván ez egyértelmű. Van akinek ilyen a humorérzéke, de egyébként értelmes, és van aki csak ilyet tud. A kérdés inkább arra irányult, hogy melyik lehet, mert az utóbbi kevésbé érdekelne. Az nem érdekel, hogy meg akar fektetni, ez normális.
2018. júl. 20. 19:03
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

#8 Jézusom, minden oké, ember? Vérnyomás, pulzus rendben?

Itt éled ki az elfojtott agressziódat? Egyszer beszélj így valakivel személyesen, nem sok fogad marad...

Várj, azt hiszem rájöttem: apró mi?

2018. júl. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

Hogy kapj egy választ is, kedves kérdező:

Személy szerint perverz a fantáziám, humorom, így nyilván sok szexuális töltetű szó, poén hagyja el a számat, ugyanakkor nem társítok e mellé semmit. A srácot nem tudom milyen, nem ismerem, de hasonló beállítottságúnak tudom elképzelni.

2018. júl. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!