Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazassagban vedekezni?

Figyelt kérdés
Errol mi a velemenyetek? Nem szeretnek meg gyereket, de ferjhezmenni azt igen. Gyereket csak par ev mulva. Ha elobb osszejonne, mint ahogy erzem, hogy birnam es kesz vagyok magamra vallani egy ekkora felelosseget, akkor biztosan nagyon sulyos formaban elojonne a terhesseg utani depresszio es kezeltetnem kellene magam. Ez olyan biztos, mint hogy ezt az uzenetet megirtam. Volt mar idegosszeomlasom es az eletkorulmenyeim gyokeresen megvaltoztak tobbszor. Nem tudnem most meg egy hatalmas felelosseget magamra vallalni.
2018. júl. 21. 13:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A hazassag mar magaban eleg nagy valtozas amugy is.
2018. júl. 21. 13:41
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Miért, te azt gondolod, hogy a hàzastàrsak nem védekeznek? Vannak, akik egyáltalán nem is tervezik, hogy valaha gyereket vállalnak.
2018. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Hazassagban is vedekeznek altalaban az emberek, kiveve amikor eldontik, hogy most akarnak gyereket.
2018. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Volt férjemnél végig védekeztem mert nem tőle akartam gyereket, sajnos kimutatta hamar a foga fehérjét. Ott is hagytam,amugy meg házasság nem csak gyerek csinálásrol szol,és h a gyerekszámhoz mérjük az együttlétet szigoruan akkor szexelünk.. Mindig védekezni kell amig nem akartok közösen gyereket,és szeretkezni élvezetből kell. Fordulj pszichologushoz,mert a fejedben bajok vannak.
2018. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hat igen csak sokaktol hallom, hogy nem tervezve osszejott nekik 2-3 honap alatt. Ertem, hogy jobb vedekezes nelkul de ha nem akarnak gyereket..
2018. júl. 21. 13:44
 6/15 A kérdező kommentje:
Tablettat nem sakarok szedni, viszont sok ferfi panaszkodik a gumira.. megszakitasos modszerben nem bizom sem a naptarasban.
2018. júl. 21. 13:46
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

A házasság nem jogosítvány a fogámzásgátlási módszerek abbahagyásának.


Ha ennyire gyenge az idegrendszered én semmilyen formában nem javaslom a gyerekvállalást. Arra igazából nem lehet készülni. Semmivel sem leszel előrébb, ha stabilizálod magad.

2018. júl. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Ha a fogamzásgátlási módszerekről is ennyi minden tudásod... akkor én a vibrit javaslom neked!
2018. júl. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
Ne szexelj,ilyen egyszerü. És igen ne akarj gyereket ha már a gondolattol depis leszel. Amugy sok poz van ám ami szexnek számit,orális stb,kölcsönös örömszerzésnél sok minden belefér. De aki ennyire merev az a szexben is az lesz.
2018. júl. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom mi neked ebben olyan furcsa, de hogyha valaki nem akar gyereket, akkor védekezzen, függetlenül attól, hogy házasságban él vagy sem.
2018. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!