Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazassagban vedekezni?

Figyelt kérdés
Errol mi a velemenyetek? Nem szeretnek meg gyereket, de ferjhezmenni azt igen. Gyereket csak par ev mulva. Ha elobb osszejonne, mint ahogy erzem, hogy birnam es kesz vagyok magamra vallani egy ekkora felelosseget, akkor biztosan nagyon sulyos formaban elojonne a terhesseg utani depresszio es kezeltetnem kellene magam. Ez olyan biztos, mint hogy ezt az uzenetet megirtam. Volt mar idegosszeomlasom es az eletkorulmenyeim gyokeresen megvaltoztak tobbszor. Nem tudnem most meg egy hatalmas felelosseget magamra vallalni.
2018. júl. 21. 13:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
Édes Istenem...., neked se a gyerek, se a házasság nem való.
2018. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha elobb osszejonne, mint ahogy erzem, hogy birnam es kesz vagyok magamra vallani egy ekkora felelosseget, akkor biztosan nagyon sulyos formaban elojonne a terhesseg utani depresszio es kezeltetnem kellene magam.

Alap h olyannal házasodok ahol nem csak az én felelősségem a gyerek amit közösen csinálunk..

2018. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
4%

Az a gáz ebben,hogy egy ilyen nőt milyen pasi vesz el?:) gondoljatok már bele. Az tény és való,hogy minden nőt tehát a kérdezőt is elveszi egy pasi aki nem talál jobbat. Viszont ha pasi lenne,biztos minden nő találna nála jobbat:).

Világnak is jobbat teszel kérdező ha sterilzáltatod magad. Nem tudom mi a házasságban a nagy változás...max annyi hogy elvileg vállod a hűséget papíron is nem csak szóban. 1hete is a szerelmemmel voltam a nap nagy részében,ha ma el venném holnap is vele lennék a nap nagy részében.

Te érzékeny vagy a változásokra,munkahelyeden valaki felidegesìt depresszió és akkor a gyerek ellátatlan marad 2évesen?? Anyósod kicsinálna 100%.

2018. júl. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem azért mondom, de most miért kell kötözködni meg szidni a kérdezőt? Valahol tényleg hülyeség a kérdés, de én ezt már megszoktam ezen az oldalon és ő szerintem még nem is olyan vészes.


Nincsen azzal semmi baj, ha nem akarsz gyereket, sokan vannak így mások is. Ha pl. most kiderülne, hogy terhes vagyok, akkor kb. sokkot kapnék, mert egyelőre tuti nem szeretnék gyereket vállalni. Valamilyen módon védekezni kell. Ennyi. Az, hogy milyen módszert használtok az a közös megegyezésen múlik.

2018. júl. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

2 éve vagyok házas, gumizunk.


Ennyi. Nem akarok gyereket, védekezek.

2018. júl. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!