Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb férfi tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi tényleg nem hajlandó kapcsolatban gumival védekezni, akkor sem, ha a nő eü okokból nem szedhet gyógyszert?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 7. 21:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%

Ha szeretek valakit, akkor keresek megoldást a gondjainkra.

De mivel életemben egyszer sem szeretett senki, így ezt sosem kell.:D

2018. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
5%
en sosem szerettem a gumit, mindig kicsi volt, nagyot meg nehez szerezni, a legtobb nonel meg csak a normal van :S
2018. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
6%

#1 😂😂😁😁


Amugy ja, utalom, mindig is utaltam....elszakad, kiszakad, nehez felrakni, kicsi, szorit....akkor valami mas megoldas kellene....sok fele modszer van, utana kell nezni.

2018. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%

De hajlandó, aki normális az megérti ezt.

(tény hogy ég és föld a különbség, gumival és anélkül szeretkezni...)

2018. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%

Bár nő vagyok, de volt olyan párom, aki nem bírta elviselni a gumit, én meg nem vagyok gyógyszer párti.

Nálam a hüvelygyűrű a megoldás, esetleg azt érdemes kipróbálni:) A férfinak nem kell a gumi, a nőnek nem kell a gyógyszer, nem ártalmas, és véd is.

2018. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Par gyerek utan erdemes elgondolkodni a vaszektomian, 5 perces 'mutet' es meg van oldva a vedekezes, amugy meg ha nem huz gumit penzelheti a gyereket es az anyat
2018. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
9%
Ha nem szedhet, használnék gumit, de eddig szerencsém volt a szerelmeimmel, mert tabiztak és isteni érzés gumi nélkül szerelmeskedni.
2018. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Általában nem hajlandóak komoly kapcsolatban, de sajnos sokan még komolytalan "kapcsolatban" is fanyalognak miatta. Ha viszont a nőnek eü problémái vannak, és így is lesz@rja, érdemes elgondolkodni rajta, hogy a megfelelő társat választotta-e, mivel akit egyáltalán nem érdekel, mit tesz veled a gyógyszer, az rohadtul nem szeret téged.



# 5, hülyeségeket azért nem kellene írni, a hüvelygyűrű ugyanúgy hormonokat tartalmaz...

2018. ápr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7%

Én meg egész egyszerűen utálom.

Semmit nem érzek benne, idegesít, lelankadok tőle és így sem így, sem úgy nem lenne szex.

Annak pedig még úgy sem lenne értelme, hogy fél marék viagrával 3+ órán keresztül reszelem a lányt, de még mindig nem tartok ott, hogy különösebben éreznék valamit, azaz élvezném.

Gondolom lányok sem szívesen alkalmaznának olyan fogamzásgátló módszert ami kényelmetlen, elveszi az élvezetet és az orgazmusában is meggátolná.

2018. ápr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt ne aggodj szerintem. Most pont olyan valaszok jottek, amik elkeserithetnek, de azert van olyan ferfi aki erzi a kulonbseget egy trombozishajlam meg egy "nem szeretem" kozott. Olvasgass a kerdesek kozott, nagyon sok ferfi meg pont ugy all hozza, hogy felti a tabitol a baratnojet.
2018. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!