Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet lenne szervezni egy gyk-felnőtt párkapcsolatos találkozót?

Figyelt kérdés

2018. júl. 22. 00:21
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
49%
Igen, vinnék szaros gatyát, amit lehetne mosni kézzel :)
2018. júl. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
90%
Inkább kihagynám.
2018. júl. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Densz nem is lenne?
2018. júl. 22. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
80%
Egy találkozó olyan lenne, mint amikor egyszer valamiért be kellett mennem az informatikai kar épületébe. Csomó kis vézna, nyüzüge, pattanásos, szemüveges szűzfiú, akiknek majd' kiesik a szemük, ha egy átlagos nőt látnak. Mi lenne még, ha a kifejezetten szép nők is eljönnének?
2018. júl. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
73%
Látom, sokan húzzák a szájukat itt, pedig én meglepően szép lányokkal ismerkedtem meg itt, volt akivel szex lett, volt akivel barátság, úgy összességében sokkal értelmesebb és külsőre is vonzóbb lányokkal találkoztam erről az oldalról, mint amilyenek a társkeresőkön vannak.
2018. júl. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Érdekes, jó ötlet, de valahol hamvában holtnak érzem, csak nem tudom megmagyarázni, hogy miért.
2018. júl. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Na jó nem senki, de senki nem menne el. És mi értelme lenne, mert monitor telefon bármi mögött tudjuk szidni egymást, vagy épp manduláig benyalni a másiknak, attól a valóságban idegenek vagyunk. Ez rosszabb lenne egy vakrandinál...


Aki innen találkozni akar valakivel az megoldja privátban. Az alap hangulatom meg nem javítana, szerintem, bár lehet jó lenne.

2018. júl. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
56%
Jaguar eloben egy alacsony, kopaszodo kis bena szerencsetlen lenne, aki megszolalni se merne :D
2018. júl. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
94%
Ali ilyenre elmegy, az nagyon lent van; aki kíváncsi erre, az unalmas; aki nő, először mondok ilyet, de az házhoz megy zaklatásért.
2018. júl. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
35%

#28

Hány emberrel találkoztál innen? Mert én úgy 15-el és érdekes mód egyiküknél sem egy szótlan nyuszi voltam...

Azért látom, hogy itt van ám arc. De lefogadom, hogy hát lóval nem tudnának elrangatni a monitor elől egy személyes talira. Bohóc vagy, tipikus hangember.

2018. júl. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!