Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyar lány - Afgán fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar lány - Afgán fiú kapcsolata?

Figyelt kérdés

Afgán származású barátom van,majdnem 1 éve. Magyarországon él kb. 10 éve, nagyon jól beszél magyarul, több üzlete is van itt, és nem szeretne vissza menni a háború sulytotta országába. Többször mesélt már arról hogy milyen volt ott felnőni, Magyarországra hozta a testvéreit is, hogy vigyázzon rájuk. Én úgy gondolom inkább az 'apjuk' mint a testvérük :) Az első perctől kezdve megfogott benne valami, leginkább az hogy mérhetetlenül kedves és jó szívű ember, illetve nagyon tisztességes. Vallásos, de nem elvakult, pl most lett egy új tetoválásom, náluk ez bűn,de nem próbált lebeszelni róla vagy ilyesmi, annyit kért hogy ne legyen óriási és legyen szép :D és lehetőleg ne legyen már több. Nem próbál áttéríteni, bár poénból szokta mondani hogy majd úgyis muszlim leszek , de mindig mondom neki hogy én nem hiszek ilyesmikben. Szóval nem egy tipikus elvakult muszlim férfi, határtalan kedves és pozitív személy , és higyjétek el hogy találnék magyar fiút, nem azért vagyok vele mert másnak nem kellek. Ő teljesen más világ, valóban, de pozitív értelemben.Minden érintése csupa szeretet, mindenki szereti a kis városban ahol élünk, mert mindenkivel ilyen közvetlen és kedves, tehát abszolút jó véleménnyel vannak róla. A problémám viszont az hogy erről csak a szüleim , a családom ,és a legjobb barátnőm tud. A barátom pedig össze akar költözni, már vett is házat,amit még fel kell újítani és utána költözünk.. na hát a munkatarsaim és a környezetem olyan brutálisan rasszista,hogy nagyon félek attól mit fognak gondolni erről. Nem kellene adnom a véleményükre,de ők is az életem részei,hiszen minden nap együtt vagyunk, és nem tudom mit fognak majd rólam gondolni az emberek. Valaki volt már ilyen helyzetben? Hogyan fogadták el a környezetében élők ezt a választást? Elég nehezen viselném a mindennapos megjegyzéseket hogy 'migrans' barátom van meg ilyesmik. Szóval jöhetnek a sztorik, ki hogy élte ezt meg.


25/L


2018. júl. 22. 18:25
 1/3 October15 ***** válasza:
100%

Hivatalosan is Soros ügynök vagy. :D

Amúgy ez miért ez a kategória?


Hát akik nem legit ideológiai alapon rasszisták hanem hithű Orbánisták nekik elég annyit mondani, hogy illedelmesen kopogtatott. [Magyarország.. :)]

2018. júl. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kit érdekel?

Te fogsz vele lakni, és nem a munkatarsaid és a környezeted.

2018. júl. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írtam privit neked.
2018. dec. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!