Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megpróbáljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megpróbáljak beszélni vele mégegyszer utoljára, hogy lezárjam?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék túl részletes leírást adni a sztoriról, egyrészt, mert az nagyon hosszú lenne, másrészt biztos vagyok benne, hogy elbőgném magam közben (spoiler: még így is megtörtént).

Ő a fiú, én a lány. "Hivatalosan" sosem voltunk együtt, csak teljesen úgy viselkedtünk. Több, mint egy éve kezdődött, és fogalmam sincs, hogy mikor ért véget, de már elég régen, több, mint fél éve. Azóta sem tudtam elfelejteni, és továbblépni, minden nap szenvedek miatta, diagnosztizáltan depressziós is lettem. Többek között szerintem azért sem tudtam túllépni rajta, mert sosem lett normálisan lezárva ez az egész. Úgy-ahogy tartjuk a kapcsolatot, az esetek 80%-ában én írok neki, jelenleg majdnem két hete nem beszéltünk egyáltalán. Én azt hittem, hogy barátok vagyunk, akik nagyritkán, 3-4-5 havonta egyszer lefekszenek egymással ("a semminél ez is több" alapon), de azon kívül én szeretem őt, és azt hittem, hogy őt legalább barátként érdeklem.

A múltkor beszélgettem a főnökömmel, aki ismer mindkettőnket, és ő elmondta, hogy ő hogy látja ezt, és hogy szerinte mi történt. És sajnos lehet, hogy igaza van, nagyon nem szép történet, de lehet, hogy tényleg így van/volt. Erre szeretnék rákérdezni nála. Hogy csak egyetlenegyszer, utoljára legyen velem őszinte, és ismerje be, hogy tényleg így volt (vagy épp nem), mert a bizonytalanság kikészít. Elvégre... "barátok vagyunk", vagy mi. És a barátok meg kéne, hogy tudjanak beszélni ilyen dolgokat.

Szerintetek megpróbáljak beszélni vele? Akárhogy próbálkozom, nem bírom elfelejteni, és ez talán segítene.



2018. júl. 22. 19:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod, de miért gondolod, hogy őszinte választ fogsz kapni?

Érdemesebb lenne kizárni az életedből...

2018. júl. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom... én tényleg úgy éreztem, hogy barátok vagyunk, és kedvel annyira, hogy legalább egyetlenegyszer, utoljára teljesen őszinte legyen velem.
2018. júl. 24. 07:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!