Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki, hogy találkozzunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki, hogy találkozzunk, vagy inkább hagyjam a dolgot?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok.

egyetemista városba jártam be napi szinten,de két hèt múlva lesz albérletem ott. Amikor albèrlet keresőben voltam,több üzenetet is kaptam vsoportok által. Köztük volt egy tunéziai srácé ,akivel elkezdtem beszélgetni. Segítségem kérte a keresésben ,néztem neki a lehetőségeket.

Közben jókat beszélgettünk,de csak írásban.

Egy szakon végeztünk,kiderült és még a munkahelyünk is közös lehet talán,mert én gondolkodtam már a helyen,ahol most ő dolgozik.



Szóval jókat beszélgettünk..de voltak kétértelmű írásai,túl kedvesnek talàltam őket.nincs kint a profilján,hogy kapcsolatban lenne,de egy lány megjelölte őt egy posztban szivekkel és van közös kèpük is.

Nem tudhatom,de úgy vettem le,hogy a barátnője(Tunéziában lakik...igen,megnéztem)


Volt ,hogy valami szomorú sort írt ki fb re, aztán másnap írt nekem . Úgy vettem le,hogy akkor jelentkezgetett,amikor rosszban volt a barátnőjèvel.



De igazából ez nem is tartozik rám, amnyiban viszont igen,hogyha van barátnője,akkor ez a kedvesség tőle nem kell nekem....


Egy hétig most nem beszéltünk. Múlt héten beszéltük,hogy majd a következő héten lesz a városban és hogy mutassam neki be a várost,meg h unatkozik....

Írjak neki,hogy találkozzunk?


Vagy lehet már ő is meggondolta magát,ha nem érdeklődött mi hogyan lesz a héten?


2018. júl. 22. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Ki fogja kormolni a fingódat.
2018. júl. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Komolyan érdekelne, milyen szakon sikerült diplomát szerezned... Hogy a kérdésedre válaszoljak, ha rokonszenves az illető, ismerkedj vele ahelyett, hogy Facebook-események alapján kombinálsz.
2018. júl. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem kellene most a diplomaszerzést ehhez kötni. Kételyei bàrmely embernek lehetnek.

Egyszerűen csak tanácstalan vagyok mostanában az ismerkedést illetően...kicsit bezárkóztam .

Ez a srác szimpatikus nekem, de tényleg nem szeretnék harmadik személy lenni.

2018. júl. 23. 00:09
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Hagyd hogy o kezdemenyezzen, ha akar vmit ugy is fog, akkor meg kiderul h van e noje.
2018. júl. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jezus maria. Es ezek a diplomasok.
2018. júl. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha kell neked is diploma,próbàld meg megszerezni ;) A lehetoseg adott.
2018. júl. 23. 07:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Tartsd magad távol tőle.

Teljesen más kultúra.

Ugyanarra a munkahelyre menni a legrosszabb ötlet.

2018. júl. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem ertem hogy adhat valaki(ti) ilyen megalapozatlan tanacsot. A munkahelyet kulonvalasztom ettol. A karrieremben ha ez kovetkezik,akkor oda fogok menni.
2018. júl. 23. 12:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok: nem hinném, hogy megalapozatlan a tanácsom.

A munkát nem mindig tudod különválasztani a magánélettől.

Ha összevesztek, és egy helyen dolgoztok, az nagyon kellemetlen tud lenni.

Bár te úgyis jobban tudod, rengeteg a tapasztalatod ezen a téren.

2018. júl. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!