Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam néha, hogy ő nyissa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam néha, hogy ő nyissa ki a befőttes üveget?

Figyelt kérdés

Úgy nőttem fel, hogy majdhogynem mindent meg tudok oldani a ház körüli kisebb problémák közül. Annyira nem nag dolog, de például ez a befőttes üveg kinyitós dolog is, amiben a férfiak szeretik "fitogtatni" az erejüket. :D

Azt viszont nem tudom, hogy általánosságban erre hogyan reagál az ellenkező nem.


Férfiak, hasonló helyzetben ezek a dolgok sértenék az önérzeteteket vagy örülnétek, hogy a barátnőtök önállóan is elboldogul az apró férfiasnak nevezett dolgokkal?


2018. márc. 30. 18:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Már bocs, de én gyerekként is egyedül nyitottam ki a befőttes üveget. Nyitóval, persze, de egyedül. Ha erre egy nő nem képes, akkor ott gondok vannak :D
2018. márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem konzervről volt szó, hanem befőttes üvegről. :D Ahhoz is van külön nyitó? :O :D


Az a kérdés alapja, hogy ilyen alapvető "erőfitogtató" dolgokkal kapcsolatban jó, ha átadom néha a pasinak, hogy érezze, hogy ő az "erősebb" a kapcsolatban? Esetleg sérti az önérzetét vajon, vagy abszolút nem érdekli? Általában. :)


Lehet szó akár szerelési munkákról is, igazából mindegy. :D

2018. márc. 30. 19:06
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

Gondolnám, hogy oké ügyes vagy, aztán nem érdekelne különösebben, ha egyértelműen "nem verseny".

31/f

2018. márc. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
12%

"Ahhoz is van külön nyitó?"


Van bizony. Google a barátod.

2018. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%

Nekem is van egy nagyon tökös, szupernő nővérem, aki világ életében úgy beszélt a férfiakkal, mint a kapcaronggyal(velem is)

Telefonban irtó nagy pofája van, de amikor itt van előttem, meg sem mer nyikkanni.(nem tudja rajtam megnyomni a letesz gombot)

Na megkértem ezért párszor néhány kellemesebb segítségre, írtóra bszta a csőrét, hogy kb hozzá se tudott szagolni a dologhoz.(pl kormánykereket kellett volna lehúzni a kormányoszlopról, amíg én ütöttem a tengelyt)

Azóta még keményebb, meg tökösebb.(frusztráltabb)

Sosem értettem, a nők mi a fszért nem tudják behelyezni magukat oda, ahová valók, és akarnak tökösködni a férfiakkal?

Jópár ilyen nővel voltam körülvéve mindig is, éppen ezért kegyetlen módon tudnak irritálni az ilyen nők.

Nem nőként tekintek rájuk, hanem valami kis gizda, mitugrász suhancokra.

De ha egy nő alapból versenytársként tekint egy férfira, mi a fsznak keresi a társaságát?

2018. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem verseny. Csak lehet jobb a férfiak lelkének, ha a "tökösebb" feladatokat átengedjük néha nekik, néha meg közösen csináljuk akár.

Szóval akkor nincs jelentősége ennek, csak élvezzük az életet. Köszi! :)

2018. márc. 30. 20:09
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem van jelentősége, kell hagyni, hogy férfinak érezze magát, illetve nem elvenni tőle a helyét. Édesapám szakember, rengeteg mindent eltanultam tőle, úgy glettelek, gipszkartonozok, festek mint egy meglett mesterember, de ha a párom eldicsekszik nekem, hogy milyen szépen megcsinálta a falunkat, amiről süt az összes kezdő hiba, akkor nyilván nem fogom az orra alá dörgölni és megmutatni hogy kell, hanem megdicsérem. Szerintem ez a fontos inkább, hogy ne alázd meg.
2018. márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%

Csak élvezd vele az életet:)

De néha azért jó erőtfitogtatni:)

2018. ápr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
Engem nem érdekel ,hogy reagál erre egy férfi. Nem fogom eljátszani az elesett gyenge nőt ha valamihez értek és meg tudom csinálni. Nem fogok csak azért gyenge lenni hogy növeljem a férfi egojat hogy megnyugodjon a lelki világa hogy ő nagy és erős férfi. Férfi ebben meri az “erejét “ és “egojat” az elég szánalmas. El kene fogadnia a férfiaknak hogy sok nő képes ugyan arra mint egy férfi. Nők nem gyenge kis ne bánts virágok!
2018. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

Ne hagyd hogy ő nyissa ki a “befőttes üveget” még néha sem.

Ha magad is meg tudod tenni miért tegye meg más? (legyen bármi másról szó)

Csak azért hogy férfi egó büszkeség megnyugodjon. Vicc

Nem értem miért örül annak a férfi ha egy nő gyenge , nem hogy örülne hogy milyen sok minden megy a barátnőjének

2018. ápr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!