Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan. Nagyszerű, ügyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan. Nagyszerű, ügyes, okos, jófej, belevaló, erős, bátor, intelligens, kemény, férfias, aktív, energikus, jópofa srácnak érzem magam. Miért utasít el a csajszi mégis?

Figyelt kérdés
Hiszen, ha lány lennék, én nem tudnék egy ilyen ravasz, jófej srácnak ellenállni, mint én. Nem igazán értem, mi a baja velem. Voltaképp hihetetlenül jó vagyok a többiekhez képest. Akkor meg miért nem jön össze velem?
2010. jún. 19. 01:18
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Ronda? Közepes. Olyan átlag. De azt hiszem, a többi dologgal ezt kompenzálom rendesen.
2010. jún. 19. 01:27
 12/40 anonim ***** válasza:

Jó ha az ember pozitívan tekint saját magára, de ez eléggé önajnározás. Most ájuljunk el? A beképzeltség nem nyerő az életben. Vedd fel a listába a mérsékelt szerénységet is, tudjuk az az egyetlen hibád, csak ezért nem vagy tökéletes.


Fizikailag is közelítettél a csajhoz, vagy csak vártad, hogy a karodba omoljon.


Az nem lehet hogy csak álltatod magad? Az igazi én mindig átjön bármilyen maszkot is húzz, és ezt a nők megérzik.


Egyébként van annyi más nő is, keress egy másikat.

2010. jún. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Naná, közelítettem, hagyta is egy ideig
2010. jún. 19. 01:32
 14/40 anonim ***** válasza:
csak utána rájött,hogy milyen gusztustalanul beképzelt vagy és megundorodott tőled
2010. jún. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert a felsorolt jó tulajdonságok ellenére kurv@ nagy gyökér vagy.
2010. jún. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Irígy vagy, kisapám, irígy.
2010. jún. 19. 01:35
 17/40 anonim válasza:
Szerintem a Johari ablakod kicsit torz és olyan dolgokat képzelsz a nyilt ablakba ami csak a zártban van :S
2010. jún. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
De hát érzem. Eszméletlen vagyok!
2010. jún. 19. 01:47
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

nem jössz be neki és kész.

mit kell ezen pörögni?

nem mindenkinek az ennyire tökéletes pasik jönnek be.

belekell törődni.

2010. jún. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

1:31 vagyok.


Először is nem értem, hogy egy ennyire tökéleter übermensch-nek mi szüksége van holmi egyszerű netezők véleményére. Ha önmegerősítést keresel tessék itt van:

Nyugi Béla, nem benned van a hiba, a csajra ráférne egy kényszerdzseki, még férfiként is alig bírok ellenállni a tökéletes férfias kisugárzásodnak, túl jó vagy neki, nem venné a lelkére, ha kisajátítana a másik 3 milliárd nőtől, és hogyan is versenyezhetne a Miss Universe és Playboy lányokkal! :)


Na most már jobb. Azért egy ilyen intelligens, vicces, jópofa, megunhatatlan embertől kretívabb riposztot várnék, mint hogy "Irigy vagy öcsém!"


Az igazi én mindig átjön. Mondhatsz bármilyen tulajdonságot, nem attól leszel az aki vagy mert azt mondod. Az egoizmus helyett inkább magabiztosságra lenne szükséged.

2010. jún. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!