Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan. Nagyszerű, ügyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan. Nagyszerű, ügyes, okos, jófej, belevaló, erős, bátor, intelligens, kemény, férfias, aktív, energikus, jópofa srácnak érzem magam. Miért utasít el a csajszi mégis?

Figyelt kérdés
Hiszen, ha lány lennék, én nem tudnék egy ilyen ravasz, jófej srácnak ellenállni, mint én. Nem igazán értem, mi a baja velem. Voltaképp hihetetlenül jó vagyok a többiekhez képest. Akkor meg miért nem jön össze velem?
2010. jún. 19. 01:18
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Nah hát én kiváncsi lennék rád pl msnen szerintem én okosabb vagyok....Meg tehetnél fel képet is. Tudod vannak olyan pasik akik jól néznek ki és elvannak szálva maguktól mert a visszejelzésekből ezt kapják és vannak ronda férfiak akik szépnek látják magukat és ezért beképzeltek ..csak tudnám ők honnét kapnak pozitív visszajelzést és ugyanez vonatkozik a női nemre is.
2010. jún. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 Morcika83 ***** válasza:
Biztos azért mert nagyon szerény vagy.
2010. jún. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Tegyél már fel egy képet magadról, azt megmondjuk h mennyire vagy átlagos:), amúgy folyik benned egy kis vér(kisebbségi) kisapám, kisapém. Akkora egod van h csoda h még kiférsz a szobád ajtaján. Nem azért mondom de ennyire beképzelt f@szkalapot rég láttam:D


okos - inteligens

aktiv - energikus

jófej - jópofa

erős - kemény

Jó h ismétled önmagad, ezek mind szinonimák te agyoniskolázott majom!!! Szerintem szálj le az égből azt gondolkozz el miért nincs csajod!!

2010. jún. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy. Súlyos önértékelési problémáid vannak. Túlértékeled önmagadat. Javaslom pszichiáter felkeresését. Sürgősen!!!
2010. jún. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

attól, hogy TE annak érzed magad amiket leírtál,még nem biztos , hogy az is vagy !


az én páromnak akkora arca van, hogy néha a dupla garázsajtót kinyitom neki poénból , hogy be tudjon jönni a házba, de hozzá teszem van is neki miért...és nem a nagy farkára gondolok és nem is arra , hogy minek érzi magát !

sikeres a vállalkozásában és erre kicsit el tud szállni, de én ebbe szerettem bele, lehet pont a leányzónak visszataszító a viselkedésed , vagy alapból kinéztre nem jösz be neki !

25/L

2010. jún. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Miért utasít el a csajszi mégis?


Csak.

2010. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

AZÉRT MERT EGY TROLL VAGY!!!!

EGY SZA.R!!!! EGY SZA.R VAGY!!!!!!!!!!!!!!!

2010. jún. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
nem kell oltania téged senkinek, azt megteszi helyettünk az élet
2010. jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Mert egy egoista barom vagy.
2010. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Mert a nők felborítanak mindent ebben a világegyetemben, amit ésszerűnek gondolunk.
2010. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!