Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan. Nagyszerű, ügyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan. Nagyszerű, ügyes, okos, jófej, belevaló, erős, bátor, intelligens, kemény, férfias, aktív, energikus, jópofa srácnak érzem magam. Miért utasít el a csajszi mégis?

Figyelt kérdés
Hiszen, ha lány lennék, én nem tudnék egy ilyen ravasz, jófej srácnak ellenállni, mint én. Nem igazán értem, mi a baja velem. Voltaképp hihetetlenül jó vagyok a többiekhez képest. Akkor meg miért nem jön össze velem?
2010. jún. 19. 01:18
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Ha az IQ-d nagyobb lenne mint ahány centi az a jófej, belevaló, erős, bátor, kemény, férfias, aktív, energikus kis farkad, biztos rájönnél...
2010. jún. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Hát, pont azért mert ilyen szánalmas vagy és nagyképű, és ez valószínüleg rí rólad... nézz a tükörbe, álomvilágba élő kisfiúcska:)
2010. jún. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Anyám, borogass! A volt osztályom tele volt ilyen srácokkal, de előbb-utóbb mindet megverte valaki aki"férfiasabb, erősebb, bátrabb, keményebb, és nagyszerűbb" volt náluk.
2010. jún. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

1:53.. Calm down, barátom, calm down. Eme elkeseredett gyermeket kezeltem le: 01:34.

Magabiztosság van raktáron, nem kevés. Attól, mert én okos vagyok, lehetnek okosabbak, vagy akiknél a gyakorlat ereje legyőzi az ész erejét. Érted, Bobesz?

2010. jún. 19. 02:00
 25/40 A kérdező kommentje:
Megverhetnek. Próbáltak már. Mindig én győztem. De ha meg is történik, legközelebb, sokkal jobban, megalázóbban, keményebben, lélekmorzsolóbban elintézem őket.
2010. jún. 19. 02:01
 26/40 anonim ***** válasza:
ez tuti kamu kérdés v csak részeg vagxD
2010. jún. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Mámorítóan hat néha a felismerés, hogy milyen csodálatos is az ember. És én... Tényleg eszméletlenül sokat érek. És ez szinte meghat. Csak za a gond, hogy nem veszi észre a lány.
2010. jún. 19. 02:08
 28/40 anonim ***** válasza:
01:53 vagyok. Lehet, hogy tényleg részeg vagy. Vagy szívtál valamit, attól érzed magad olyan csodálatosnak. Majd holnap másnaposan nem leszel így elájulva magadtól. :)))
2010. jún. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Hey man. Nem az volt a kérdés, hogy kit kezelsz le, hanem hogy hogyan. Azért csak férfiasan ismerd be magadnak, hogy nem voltál éppen egy Cyrano de Bergerac. A hozzászólásomat nem önvédelemnek szántam, akkor sokkal több lett volna az irónia.


Alapvetően az nagyon jó dolog, hogy pozitívan szemléled önmagad. Tényleg alapvető lenne minden férfinak, hogy a saját világában ő legyen a legtökéletesebb legfontosabb személy. A gond az, hogy egy igazi férfinak nincs szüksége arra, hogy ezt kívülről is megerősítsék, az meg egyenesen szánalmas, ha ezt ilyen módon próbálja bizonygatni.


A magabiztos embernek nincs szüksége külső megerősítésre, az igazi magabiztosság belülről fakad. Szóval ahelyett, hogy újabb istentiszteletet tartanál saját magad erényeiről, mondj inkább konkrétumokat a csajról és a szituációról, hogyan ismerkedtetek meg, hogyan próbálkoztál, meddig jutottatok, hogyan koptatott le.

2010. jún. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

2:12


Kedves klónom áruld már el, hogyan tudtam magam reprodukálni. Jövő héten bemehetnél helyettem dolgozni, várj lehet hogy én is részeg vagyok. Nem értem miért kell ilyen primitív módon reagálnunk a kérdezőre, az ilyennek szépen lassan finoman kell kiszívni a vérét, úgy hogy a belső kártyavár, amit ebből a rengeteg szebbnél szebb fiktív tulajdonságból épített, összeomoljon. Egy hirtelen fuvallat nem biztos, hogy elviszi, ezért kell oldalról támadni, hogy alapjaitól dőljön szét az egész, amit aztán újraépíthet valami stabilabb matériából.

2010. jún. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!