Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon akart volna kapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akart volna kapcsolatot, vagy ez kifogás?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja megismerkedtem egy sráccal, volt néhány nagyon jó randink, nagyon sok közös tulajdonságunk, célunk van, viszont ő külföldön él és abban maradtunk, hogy nem vágunk bele távkapcsolatba(mert még friss a dolog, és egy távkapcsolat szívás stb). De lehet jövője, mert én 1-2 múlva arra a környékre fogok valószínűleg költözni. Miután elköszöntünk, egyből írt, utána még napokig beszéltünk folyton, hívott, írkáltunk stb, most kb 1 hete már nem nagyon beszélünk.


Egy barátom viszont ma azt mondta, hogy ha egy pasi azt mondja, hogy nem akar kapcsolatot, az azt jelenti, hogy "velem" nem akar. Most ez az eset kivétel lehet ez alól a távolság miatt(ha nem élne messze, szerintem már együtt lennénk, nagyon jól indultak a dolgok), vagy lekoptatás volt, az, hogy ne vágjunk bele távkapcsolatba? De nem értem, akkor miért keresett utána is folyton...meg miért hívott el többször is randizni? Nem csak szexre ment, ez elég egyértelmű volt, nemis feküdtünk le.



2017. okt. 14. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tök mindegy amúgy, hogy mit akart VOLNA, ha egyszer most számodra is ez a megfelelő, ha nincs semmi? Most tudom, hogy friss a dolog, meg gondolom sokat pörögtél a témán, de az az 1-2 év mire letelik, hogy odaköltözz ugye a környékre, még nagyon sok idő. Addig lehet hogy egyrészt valamerre teljesen más irányba sodor majd az élet mindkettőtöket, de ha mégis ugyanígy állnátok, akkor majd úgyis ki fog derülni, hogy mit szeretne aktuálisan.

Amúgy meg a kérdésre is válaszolva szerintem is nagyobb rá az esély, hogy akart volna. Bár ez csak találgatás, lehet hogy csak szexre ment, de így a távolság miatt tét nélkül mondhatott akármit, hiszen úgyis esélytelen volt így komolyabb.

2017. okt. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet azért írta, mert nem bujtál az ágyába :)
2017. okt. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igen és ha elég sokaig varsz es eleg idos leszel akkor visszajon erted a toronyba es megmenti a hercegnojet. ez nekem a tini kategória

korotok?

2017. okt. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a tini kategória. Nyilván ha akart volna, akkor már járnátok. A többi csak mellébeszélés szvsz.
2017. okt. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!