Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire sokat számítana, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire sokat számítana, vagy csak jó napom volt?

Figyelt kérdés

Elkezdtem úszni,és fogytam kb 3 kilót...168 cm 63 kg vagyok,és tegnap nem egy pasi utánnamnézett,és leszólítottak...előtte pedig alig volt ilyen.

Akkor tegnap mivolt? :D


2010. jún. 19. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
péntek
2010. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szombat :D
2010. jún. 19. 12:36
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Nőtt az önbizalmad, a kisugárzásod javult és ennek köszönhető szerintem.
2010. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elkezdtél... Tehát előtte nem nagyon mentél el. Gondolom azért nézett meg mert fürdőruhában több látszik, és tetszettél neki.
2010. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De tegnap nem akkor néztek meg,amikor úsztam...és tényleg nem vagyok szép...
2010. jún. 19. 12:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem minden a szépségen múlik. Az egyik előttem szólónak adok igazat, hogy nőtt az önbizalmad és ezáltal a kisugárzásod is, mert tudod, hogy valamelyest változtál számodra pozitív irányban. Hiába születik valaki szépnek, ha nincs kisugárzása, észre sem veszik. Vagy észre veszik, de nem vált ki komolyabban senkiből semmit. Csak így tovább, legyél magabiztos, vidám és elégedett önmagaddal!
2010. jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. jún. 19. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!