Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen sokat számítana 4-5 kg...

Ilyen sokat számítana 4-5 kg plusz?

Figyelt kérdés
A mérleg szerint híztam 4-5 kg-t de nem bízok a mérlegben mert sokkal többnek érzem. Azok a nadrágjaim amik eddig leestek rólam most majdnem lepattannak annyira szűkek combba és derékba. Nehezebben is mozgok hamarabb elfáradok. Nem vagyok vékony alkat,most 72-73 kg vagyok de voltam már 100 felett is és nem szeretnék megint odáig jutni. Tényleg ennyit számítana az a 4-5 kg,hogy sokkal szélesebbnek érzem magam és kicsik rám a ruhák? Hihetek a mérlegnek?
2011. okt. 6. 04:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ennyit szamit. Es szamit az eletkorod is - feltetelezem, no vagy - es ha el kezdesz "asszonyosodni" akkor elkezd atalakulni a tested, keves izom epul fel, tobb zsir rakodik le. El kellene kezdened futni vagy valami egyeb csipo-fenek-comb-mozgast.

(nekem is sokat szamit, meg 3 kilo is :(

2011. okt. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ennyit számít, igen. Én 6 kilót híztam, és ami eddig bő volt, jó lezser, az most vagy gombfeszüléssel ér össze, vagy sehogy:(

Szomorú, de ez ilyen...

2011. okt. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon sokat számít.

Én mindig az arcomon veszem észre először a hízást, már 2 kiló is meglátszik.

Amúgy is kerek arcom van, de, ha hízok, akkor egyenesen labda fejű vagyok.

Nem szabad 55-56 kiló fölé mennem, mert nagy lufi fejem lesz.

Sajnos rögtön látszik az arcomon a hízás, és azt nem lehet eltakarni bő cuccokkal.

Úgyhogy hihetsz a mérlegnek, látszik pár kiló is.

2011. okt. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
én +2 kilót is megérzek..sőt az arcomon is látszik.4-5 kiló meg lehet simán egy ruhaméret is.
2011. okt. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most kell akkor megálljt parancsolnom magamnak amíg nem késő! Azért nem hittem a mérlegnek mert tényleg sokkal sokkal többnek érzem. Mintha nem is 5 kg lenne a hízás hanem 10. Köszönöm a válaszokat,mind hasznos volt! :( :)
2011. okt. 6. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!