Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Buliba mennyire nehéz smárolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliba mennyire nehéz smárolni valakivel? 16/f

Figyelt kérdés
Én egyszer próbáltam csókolózni valakivel discoba, akkor sikerült is, de nem hisze, hogy rajtam múlt. 3 csajjal táncoltam akik leléptek, hogy visszamenjenek a barátnőihez. A negyedikkel már sikerült csókolózni, de szerintem csak azért, mert a barátnője összejött valakivel. Szóval az a gond, hogy valakinek vagy van barátja, vagy a barátnőit/barátnőjét nem akarja otthagyni.
2010. jún. 19. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

1általán nem...ha nagyon kivagyok bukva egy pasi miatt elmek egy olyan buliba ahol nem ismer senki és ott smárolok

9-10 pasival...könnyű mivel bomba jó csaj vagyok:)

2010. jún. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kevin42 ***** válasza:
Kedves előző, és hány éves?
2010. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ha sok olyan kis ribi van mint az első hozzászóló, akkor könnyedén találsz magadnak egyet.
2010. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Funktasztikus ***** válasza:
mint egy kis gyereektöl elveni a nyalókát..
2010. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne, ha úgy lenne mint múltkor, hogy találtam egy csajt és egész este elvoltunk. Szerintem attól még nem ribi az a csaj, még akkor se ha nem fojtatódik másnap.
2010. jún. 19. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt nemtartom ribiségnek szeméylszerint, bár a csók nekem elég intim dolog, de eltudnám képzelni, hogy ha valaki nagyon vonz, miért ne?

Amúgy, kérdező, szerintem a casjok akik lelépnek nem a barátnőiket féltik :) Én azért hagyokott mindenkit 2mp után, mert van barátom, és biztos nem örülne annak, ha ("csak") táncolok mással is, de manapság a srácok nemigen kérnek fel, csak közeljönnek és máris ottáncolnak előtted... sztem ez rohadt idegesitő, nekem ég a pofám hogy "bocsdemennemkell", föleg, hogy a legtöbbel semmi gond nincs, csak na:)

2010. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet könnyü, de van h nagyon nehéz...például ha valaki áll köztetek vagy ha sokan lökdösnek akkor még veszélyes is mert ráharaphadtok egymás nyelvére
2010. jún. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!