Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elhiszitek, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhiszitek, hogy minden legalább átlagos nőt folyamatosan ostromolnak a férfiak, csak nem hajlandóak észrevenni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 28. 12:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
87%
Folyamatosan ostromolják valóban. De azok az ostromlók többsége nyomi, vagy szexre vágyó p**avadász. Egy csaj, akivel baráti viszonyban vagyunk, mindig bemutat az aktuális udvarlónak, és mondja, hogy beszélgessek el velük, mert kíváncsi az én véleményemre. Vannak, akik egyből féltékenykednek miattam, vannak, akik elkezdik nekem mesélni, hogy milyen jó segge van, szúrnivaló, vannak, akik annyira beszariak, hogy kb hozzám se mernek szólni :D Mellesleg én is válogathatnék rengeteg csaj közül átlagos férfiként, de ugyanúgy leszelektálom őket. Kérdező, szerintem te még sose voltál szerelmes. Férfiakat nem fogják ostromolni, de sok csaj tetszését nagyon könnyű elnyerni, csak meg kell mozdulni hozzá, viszont ahogy srácoknál, csajoknál is van bőven válogatnivaló, és nem csak külsőségekről van szó. Kérdező, 100%, hogy te is válogatnál, csak be kéne ismerni. Garantált, hogy sok csajjal jöhettél volna össze eddig is, csak csúnyák, vagy buták, vagy unszimpatikusak voltak.
2018. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, állítólag nem is csúnya. Aki egyáltalán kezdeményez nálam, 90%-ban csak dugni akar, többet nem, a maradék meg még férfi szemmel is vállalhatatlan lenne szerintem, főleg viselkedésre. Szóval nekem nem kell magyarázni, hogy milyen botrányos a helyzet.
2018. júl. 28. 13:18
 13/21 anonim ***** válasza:
5%

#10 ezt a szokásos "ezt csak szűz lúzer kéz-láb nélküli hülyegyerekek hiszik" szövegek ellen írtam be.

Egyébként mit gondoltok a csajozógépek csak úgy teremnek? Nem, ők sem csak üríteni akartak valaha, csak annyiszor átnéztek rajtuk, dobták, átverték, kihasználták őket, hogy ők is szép lassan kihasználóvá edződtek, akik tudják mit kell előadni a bugyi lehúzásához, szédítéshez, és már csak ennyire tartják a nőket...

Beszéltem ilyen arcokkal, és a csalódottság, cinikusság "szaromle"-ség sugárzott belőlük, semmi lelkiismereti problémát nem okoz párhuzamosan több etetett csajt farkalniuk.

2018. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
87%
De megható. Nem kellett volna annyi nőt kipróbálni és nem lenne megkeseredett huszonéves korára.
2018. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%

Totál elhiszem, mivel tapasztalom. Csak azt felejtik el sokan, hogy MILYEN férfiak ostromolják és HOGYAN.


Ha ezt a 6 tucat retardált, igénytelen embert beválthatnám egy olyanra, aki nem kattant és ad is magára, én lennék a legboldogabb. Csakhogy normális férfi nem csinál magából kutyát, pláne nem úgy, hogy én a kisujjamat sem mozdítom. Szóval normális férfit szerintem nem lehet találni így, azért nekem és minden nőnek tenni kellett eddig.

2018. júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
77%

#13

Ha ez igaz lenne, és nem csak valami önfelmentő, felelősséget nem vállaló kamu baromság, akkor szerinted azok a nők nem azért használják ki, verik át a férfiakat, mert előtte sok férfitársad őket szintén átverte, kihasználta, és ahogyan az általad megkérdezettek, ők is csak ezért cselekszenek így a férfiakkal? Vagy náluk elképzelhetetlen, mert ők eredendően gonosznak születtek? Gondolkodj már, milyen hülyeséget akarsz kitalálni, miket hazudtok össze, hogy miért kell olyan nőket átverni, bántani, kihasználni, akik NEM tehetnek a korábbi csalódásaitokról. Vagy akkor hibáztasd, utáld a férfiakat, akik a te logikád mentén a felelősek a nők viselkedésért. Mert ugye nem maga az ember határozza el, az írásod alapján, hogy hogyan dolgozza fel az őt érteket, hogy akár gondolhatná úgy, hogy attól, hogy valaki engem átvert, még nem kell egy nőgyűlölő, előítéletes valakinek lennem, aki szintén átveri, használja őket.

2018. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
5%

#14 hanem cölibátusban élni első elutasítás után? Ja nem, csak direkt félreértelmezted az egyértelmű szöveget. Látod megint sunnyogsz. Nem, nem a sok nő levarrása miatt keseredik meg macsóvá, hanem éppen az ellenkezője miatt, ahogy írtam, amit próbálsz masnak beállítani.


#16 nem, nem azért. Hanem azért, mert a média, pokultúra ezt sugallja nekik. Ők megtehetik, nekik jár, mert jól néznek ki, a férfiak a lábuk előtt hevernek, stb.

Hallgasd meg egy népszerű "vagánycsaj" énekesnő dalszövegét. Szinte mind ugyanarról szól.

2018. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
92%
Mit értettem félre? Nem kell colibatus, de a fél város rbancat megdugni se 20 éves korára. Ezzel meg ne takarózzon, hogy őt is érték csalódások, mert mindenkit ért már nem is egy.
2018. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
96%

17

Cicabogár, elfelejted, hogy ez a 21. sz. Itt nem attól vagy kan, ha végigkúrtad a fél várost és ugyanúgy jogunk van ordas kúrvának meg elhasznált rongynak titulálni, mint fordított esetben. Kulcs-zár hasonlat ide kulcs-zár hasonlat oda, a normális értékrendnek és a kiégésnek sincs neme. :))))

2018. júl. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
92%

Szökőévente ha egyszer próbálkozik nálam valaki, akkor már sokat mondtam. És nem, nem vagyok ronda.

Ha tetszem is pár pasinak, a többség nem utal rá. Eddig szinte kivétel nélkül én kezdeményeztem.

2018. júl. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!