Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem alszik nyugodtan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem alszik nyugodtan a barátnőm? Most először alszunk együtt. Össze vissza forog. Ő így fog aludni mindig?

Figyelt kérdés
2018. júl. 28. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ne aggódj. Kell pár éjjel, amíg az ember megszokja az új környezetét, vagy hogy valaki van mellette.


Én is új helyen első éjszaka rosszul szoktam aludni, vagy ha új párom van, akkor is ez volt mindig. Szerintem sokan vannak hasonlóan.

2018. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Valószinű h igen. Nagy ágy kell v külön háló,én karatézom,ugrálok,beszélek,stb,férjem brutálisan horkol,beszél,röhög álmában.
2018. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Kemény kapcsolatok vannak itt azért... :D Ahelyett, hogy megkérdezné a barátnőjét, hogy mi a probléma, inkább feltesz ide egy kérdést róla.
2018. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért mocorog, mert csak alszotok és nem fárasztottad le eléggé. ;) Nyugodj meg, amint megszokja az új helyet és szituációt, sokkal jobb lesz.
2018. júl. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt vele nem tudod megbeszélni? :D
2018. júl. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én az első páromtól állandóan halálra rémültem:DDD Annyira megszoktam, hogy egyedül alszom, hogy éjjel felébredve gyakran fogalmam sem volt róla, ki ez a pasi az ágyamban. De vele nem kellett volna együtt lennem, nem szerettem. A férjemmel iszonyú jókat aludtunk egyszemélyes ágyon is, imádtam belebújni a karjába. 10 évvel később sajnos ott tartunk, hogy nem tudom elviselni a szuszogását a nyakamban.

De ezt nem rátok írtam, nálatok biztosan csak szokatlan a hely, ha megszokja, ól fog aludni.

2018. júl. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!