Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csendes, nyugodt, káros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csendes, nyugodt, káros szenvedélyektől mentes férfi vagyok, akkor én a nők számára az unalmas pasi leszek?

Figyelt kérdés

alkoholt egyáltalán nem iszom, dohányzásról tinikorban szoktam le

nyugodt természetű, csendesebb férfi vagyok.


F/27


2018. júl. 29. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha unalmasnak tartod magad, akkor az leszel. Miért merülne fel benned ilyen hülye kérdés? Az égvilágon minden lehet izgalmas. Csak azon múlik, hogy izgalmasnak tudod -e eladni magad, vagy azzal kezded hogy ja bocs amúgy én nem iszok nem dohányzok egésznap otthon ülök és csendes vagyok. Nem kell a pofájába nyomni mindenkinek. Ettől még lehetsz izgalmas a magad módján.
2018. júl. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem ezektől nem vagy unalmas, viszont összességében még lehetsz. De nem a nők, hanem mindenki számára. Barátaid vannak? Hobbi?
2018. júl. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Barátaim nincsenek, nem vagyok barátkozós.

Informatika érdekel főleg, ha már hobbi.

2018. júl. 29. 23:45
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátaid sincsenek, akkor biztos, hogy csak a nőkkel van a baj, hogy ők találnak unalmasnak? Lehet, hogy inkább mindenki, az pedig lehetetlen, hogy mindenki más legyen a hibás, mert te amúgy érdekes és jó ember vagy.
2018. júl. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A választ a kérdésre te is tudod. Ha volt hosszabb kapcsolatod vagy több nővel volt már kapcsolatod akkor kaptál erről valamiféle visszajelzést.

Ha kapcsolatba kerülsz egy nővel és nem mentek tovább a második harmadik randinál és ez többször is előfordul akkor igen, unalmas vagy.

Ha meg tudod nevettetni a nőket, vidámak veled és alig várják hogy újból találkozzatok akkor nem vagy az.

2018. júl. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A barátom is ilyen és valóban egy kicsit unalmasabb tipus, de én meg hajlamos vagyok túlpörögni, ami a másik véglet és legalább annyira nem jó, mint az ő unalmassága. De nekem ő pont ilyen unalmasan tökéletes, mert néha visszaránt a földre, pont amikor szükségem van rá.
2018. júl. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem ettől leszel unalmas, hanem attól, hogy otthon ülsz, nincs hobbid és nem érdekel semmi.
2018. júl. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én pl izgalmasan ülök a gép előtt. Néha megmoccanok ha zsibbad a se*gem.

Mit értesz izgalmas alatt? Tandemugrásokat csinál, siel, boxol, salakmotorozik vagy valami extrémebb sport?

Van hobbid? Nekem mondjuk nincs! Mi az amiből kitörhetnél ebből a komfortzónából? Nálam az első lépés az lenne, ha végre külön mennék szülőktől és alakítanám magam körül az életem. Ha valami kivág a komfortból utána már nehezen verődsz vissza. Napi teendők, aztán ha ehhez hozzászoktál gondolkodni kezdesz, hogy aha. Napi teendők oké, de több kellene. Aztán vagy tanulsz valamit szabadidődben, vagy a hobbidnak élsz. Ezt így képzelem.

2018. júl. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Magyarul most nagyon a tó fenekén vagy. Ha lesznek napi kötelező teendők akkor félúton leszel a felszín és a tófenék közt. Rákell, hogy kényszerülj a feladatok elvégzésére utána minden jön magától.
2018. júl. 30. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, valahogy így. A nők a rosszfiúkra buknak.
2018. júl. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!