Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyéni meglátásod szerint, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéni meglátásod szerint, az alábbi 2 szituból melyik alakul ki könnyebben?

Figyelt kérdés

1.

A széles baráti társaságban van egy átlagos külsejű, normális lány, azaz nő. Szeretné, ha a társaság férfitagjaitól több figyelmet kapna, mert van köztük olyan, aki tetszik neki. De sajnos, ők egy másik nőt ugrálnak körül a társaságból, aki bár leplezetlenül hibbant, nagyon dekoratív.


2.

A széles baráti társaságban van egy nagyon dekoratív nő, aki nem tudja, vagy nem akarja tudni magáról, hogy egy kissé hibbant, ezért nem változtat a viselkedésén. Dekoratív volta okán elvárná a férfiak kitüntető figyelmét, és szeretné is, mert van olyan férfi a társaságban, aki tetszik neki. De ők egy normális, jobb fej csajt ugrálnak körül, ami böki a nagyon szép lány csőrét, mivel az a másik nő nem egy szépség, maximum átlagos.


Remélem érthető volt, ugyanaz a baráti társaság, ugyanazok az emberek. Melyikre van több esély, hogy a férfiak a nagyon dekoratív nőre koncentrálnak, akinek bár hülye dolgai vannak, de baromira szép, vagy hogy az átlagosabb nőre koncentrálnak, aki viszont normális. De fentebb szebben kifejtettem az egyes lányok szemszögéből.


Na, melyikre látsz nagyobb esélyt?


2018. júl. 30. 00:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahha, hát ezek alapján kicsit más a sztori. Te dögunalmas vagy ea2kb várod a sülthalat, távolról morogva más csajra. Én voltam az a válaszoló, aki azt mondta, hogy a 2. kétszer is előfordult.



Oké, a csajt én is meg tudnám fojtani egy pohár vízben, mert egy ilyet már eltávolítottam a baráti körből, de amit te csinálsz... Nem értem. Egyáltalán minek kell neked egy olyan pöts, akinek az ilyen feltűnési viszketegséges nőstények jönnek be? Normális ember rá sem hederít, sőt, kikerüli. A másik, a távolról morgáson kívül teszel valamit? Mert úgy nem értem, miben nyilvánul meg a jófej csaj jófejsége. Szórakoztatóbb, mint a másik? Figyel jobban a többiekre maga helyett, mint ez a pitsa? Tud olyat nyújtani minőségben, ami miatt érdekes lenne, vagy csak megtűri a többieket, a kiszemeltének némán próbálja elcsavarni a fejét és veszettül féltékeny erre a másik nőre? Mert ez akkor ugyanúgy nem jófejség, csak még passzivitás is jár mellé, amiatt lesz láthatatlan.

2018. júl. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egyfelől a lányok elég nagylelkűen osztják magukra az "átlagos" jelzőt akkor is, ha alatta vannak. (Megjegyzem, a férfiak esetén a nők többsége sosem jönne össze egy hétköznapi megjelenésű és életvitelű sráccal, mert persze azért ők is a püspökfalatra vágynak.)

Másfelől honnan tudod, hogy te "normális" vagy? Hogy amit te adsz, az az?

2018. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az első.

Legyen hibbant és dekoratív.

2018. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!