Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy zajlik le a 69? Pontosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlik le a 69? Pontosan mit kell csinálnom csak rá feküdjek és onnantól már alakul?

Figyelt kérdés
Nem izgat az e póz de a barátom már többször kérte hogy csináljuk de félek tőle.
2018. jún. 6. 01:45
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Miközben szopod, ő nyal. Ha ezek amúgy tetszenek és szoktad csinálni, akkor nagy bajod ezzel sem lesz szerintem.

31/f

2018. jún. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kerdezo. 16-17 eves vagy max, ugye?
2018. jún. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Először azért smároljatok vagy valami ne csak dobd rá magad :D

Amúgy igen annyi. de ráfeküdni sem muszáj. Meglepheted olyan kezdeményezéssel is, hogy mellette ülve kezded kényeztetni és közben melléfekszel a megfelelő irányban.

2018. jún. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Utálatos dolog. Egyikőtök sem kap levegőt normálisan, mind e mellé kényelmetlen és élvezni sem lehet, mert arra figyelsz, hogy te mit csinálsz és nem arra, hogy mit kapsz... Egyszer kipróbálod és rájössz, hogy kell a kutyának.
2018. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4 es hát ízlések és pofonok!

Én nagyon szeretem, főleg ha én vagyok alul és a hölgy felül. Levegővétellel sosem volt probléma. Borzasztó izgató szerintem. Közben olyan szinten bele tudok vadulni a nyalásba hogy nagyon. Elélvezni is nagyon jó így. Próbáld ki kedves kérdező, aztán meglátod neked bejön e...

2018. jún. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4. Én a hagyományos nő felül, pasi alul felállást gyűlöltem. A fordítottja viszont alap dolog lett nálunk. Persze ehhez kell olyan partner is aki önzőségből nem nyomja le a torkodon fulladásig.
2018. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!