Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet hinni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet hinni egy férfinak mikor azt mondja nem szereti a gyereke anyját és otthagyná ha úgy alakul?

Figyelt kérdés
Álítolag nagyon jol elvan vele de nem szereti azt mondta mikor kérdeztem.
2018. ápr. 10. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Kamukérdés 64428898.
2018. ápr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Milyen kamu kérdés?
2018. ápr. 10. 19:25
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Az ilyen nem lehet "féefinak" nevezni.Ha te 3.fél vagy,ne hidd hogy veled tiszzességesebb lesz.Ahogy most gyereket, házasságot dobna egy punciért,úgy téged is el fog dobni gyerekestől,kuytástól-macskástól,egy frissebb punciért,hiába teszed ki érte a lelked...Okos ember más kárán tanul. De a buta a magáén,úgyhogy nincs minden veszve számodra.


Ha nem szerető/szeretőjelölt vagy akkkr is ugyanez érvényes, semmiben nem lehet adni a szavára, hazug,önző,gerinctelen,ne várj tőle semmi jót bárhonnan is ismered.

2018. ápr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Ez magyarul ezt jelenti: Gyere, kipróbállak pár hónapig, ha megfelelsz, akkor esetleg elhagyom érted a feleségem, ha nem vagy elég jó, akkor szeretőnek még megteszed.


Ha neked ez kell...

2018. ápr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire ne higgy neki!

Két okból:

1. Ha el akarná hagyni, akkor már megtette volna! Az, hogy hosszú távon nagyon jól elvannak, sokkal több, mint amit te látsz bele.

2. Sose azt nézd, veled milyen! Az új punci kedvéért mindenki tud pár hétig álarcot viselni.

Azt nézd, hogy viselkedik a párjával! Az mutatja az igazi jellemet. Hazudik, kibeszéli, megcsalja, eldobja. Ennyire szeretnél a helyében lenni?


Akinek egy csepp esze van, az nem megy bele semmibe foglalt pasival! Mindenképp te húzod a rövidebbet.

2018. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
az összes férfi és nő is ezt mondja aki kapcsolatban van és félrek**úr...
2018. ápr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Egy szavát se hidd el. Én sajnos elhittem anno, évekig szenvedtem. Neked nem kívánom ezt!
2018. ápr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Naiv buta no aki ezt bevrszi

Ha felall lehozzak a csillagos eget

2018. ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem ilyen indokkal cserélt le a szeretőjére a volt férjem 1 év alatti kisgyerekkel. Majd az összeköltözésük után fél évvel vissza szerette volna csinálni az egészet, mondván hogy mégiscsak engem szeret. Persze nem fogadtam vissza, ők meg szétmentek, mert lakva ismerszik meg mindenki.
2018. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy szavahihető.

1, x éve hülyít egy nőt akit nem szeret

2.gyereket csinàlt egy nőnek akit nem szeret,

3. Bàrmiféle lelkiismeretfurdalàs nélkül megcsalnà azt aki x éve kitart mellette, azt aki gyereket szült neki. Tehàt nem csak nem szereti, de nem is tiszteli, emberként sem tartja semmire.


Ezek alapjàn Csak egy lyuk lennél az életében a sok között, tuti nem először menne félre. Szerinted mire szàmíthatsz egy ilyen embertől??? Csak üríteni kellesz, semmi több. Amint talàl màst, téged is szarrà fog alàzni, megcsal, elhagy. Még ha össze is jönnétek, nem sok értelme van. Az ilyenek megbízhatatlanok. Semmi jövőd nem lesz vele.

Ha esetleg csak kalandot keresel, akkor is nagyon igénytelen dolog foglalt/ gyerekes pasival kezdeni. Sok hal van a tengerben.

2018. ápr. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!