Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről az oldalról jöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről az oldalról jöttetek már össze valakivel? Voltatok együtt párként? Mit reméltetek? Mi lett a valóság?

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 18:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Kiderult hogy szegény nagyon komplexusos miután az exe évekig lelkiterrorban tartotta. Nem tudtam rajta segíteni pedig szívem-lelkem beletettem a kapcsolatba :(

Szakítottam pedig ő lehetett volna az a bizonyos nagy Ő!

2018. júl. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én nem vártam semmit, de már 3 éve jól megvagyunk 😁
2018. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%

Egyszer igen, nagy reményekkel vágtunk bele, szakítás lett a vége. Aztán megismertem mást itt, nagy reményekkel vágunk bele, úgy érzem ezúttal mindkettőnk várakozása beigazolódik, boldog vagyok vele. :)

32/f

2018. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
12%

Ohh...van mar vagy 5-6 eve.

Sokat irtunk, aztan talalkoztunk...amugy o volt az elso komoly lany az eletemben. Es megfogott. 8-9 honapig voltunk egyutt. A valosag? Elem allt egy nyonyoru lany, pont az idealom, hosszu barna haj, 150 centi, olyan 55 kilo lehetett. Bensore is fogott mint a tinta. En is ot. O is kellemeset csalodott. Azt hitte ronda vagyok. (Kepet nem csereltunk talalkozas elott).

De hiaba volt meg a jo kulso, a jo benso (amugy szerintem hazudott az osszes lany a kulsommel kalcsolatban, mert szerintem csunya vagyok) vegul ez tette be a kaput. Sosem hittem el, hogy en jo vagyok neki. Meg vele is voltak problemak.

Szoval itt kottetett, aki itt kottet, azok nem 100-asok. Es hat, ez is tette be, mert nem voltunk normalisak.

2018. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
20%
Privátban elmondom. Talán.
2018. júl. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem talalkoztam innen senkivel,de sok nővel leveleztem,vannak itt is normális hölgyek;)
2018. júl. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Lassan egy éve lesz, hogy én is innen megismertem valakit, eleinte azt hittem, boldog vagyok, szerelmes, hogy végre jó az irány. Nagyon nem voltam vele önmagam. Belegondolva sosem nyíltam meg neki igazán, nem tett boldoggá, mégha azt is hittem, hittük.

Azóta megismertem véletlenül vakaki mást, már tudom, mi az, mikor látom a tükörképem a másikban, csodálatos, imádom.

(Azért írtam le, mert így a"valaki"is tudhatja, hogyan alakult az életem. Akinek szól, rá fog ismerni).

2018. júl. 30. 18:32
 8/22 anonim ***** válasza:
57%
Miből gondolod, hogy azt a valakit érdekli, mi történik veled? Amúgy a GYK nem üzenőfal. Keresd meg azt a valakit, és tájékoztasd, ha ezt annyira fontosank tartod, minket meg hagyj ezzel!
2018. júl. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Isten ments.
2018. júl. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedtem pár emberrel, persze nem direkt módon. Egy sráccal lett komolyabb, barátokból lettünk egy párrá. Nem számítottam rá, de nagyon örülök, hogy így alakult.
2018. júl. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!