Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítenél egy két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítenél egy két ember összehozásában akik szimpatikusak egymásnak de nincs mód a találkozásra?

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 18:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
Én mindig szivesen segitettem,de sajnos sokszor rosszul sült el...söt egyszer megszervesztem egy randit is,ahova a férfi nem ment el,mert fölakasztotta magát!Mély depresszioban volt ,mert a felesége elhagyta pár honappal azelött...én meg probáltam neki uj társaságot keresni,hogy egy kicsit kimozduljon valakivel...(idösebb férfirol van szo)...na azota nem intézkedem!
2018. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem, ha annyira akarnák, megoldanák.


Mi 1000 km-ről ki tudtunk alakítani kapcsolatot 2 évvel ezelőtt :D

2018. aug. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha nincs mód a találkozásra, akkor miben segítenél? Abban, hogy cseteljenek, vagy mi? És annak mi értelme lenne, ha úgysincs mód a találkozásra? És minek ahhoz a segítség egyáltalán? Hogy lehet, hogy máris szimpatikusak egymásnak, pedig nincs is mód a találkozásra? Csak a netről ismerik egymást?

Szerintem hagyd, ha tényleg meg akarnak ismerkedni egymással, akkor úgy alakítják az életüket, hogy legyen mód a találkozásra, ha meg nem alakítják úgy, akkor nem is olyan fontos nekik az egész. Nem kell minden szimpatikus embert személyesen is megismerni. Legfeljebb akkor segíts majd, ha ők maguk kérik, de ne te vedd elő a témát.

2018. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!