Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek? Mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek? Mennyire vagytok nyitottak a lakókocsizásra? Kempingbe lemenni pl a Balaton partra és ott eltölteni 1 hetet a pároddal. Vagy ez már egy bizonyos szint alatt van és inkább egy wellness szálloda?

Figyelt kérdés

Persze, nem csak ott kell ülni, kocsival, biciklivel lehetne kirándulni, csak az éjszakákat töltenétek ott.

Köszönöm a válaszokat! :)



2018. júl. 31. 18:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
96%
Sokkal jobban csípem a kempingezést, mint a wellnessben tespedést. 1 hete próbáltam ki életembe először a szabad ég alatt alvást a párommal. Felejthetetlen élmény marad. :)
2018. júl. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
42%

Basszus én is láttam már lebegő szart csak én a Velencén.


Egyébként ez így jó bulinak hangzik, de ha ott kéne lennem, szerintem nem tetszene nekem.

2018. júl. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
96%
Imádom az ilyesmit, jövő nyárra az a terv, hogy lakókocsival bejárjuk a Balkánt :) Balatonra inkább sátorral mennék, szerintem oda nem sok értelme van a lakókocsinak. Egyébként pedig nincs az a pénz, amivel rá lehetne venni wellness-típusú nyaralásokra, számomra felérnek egy kínzással, az aktív pihenés híve vagyok.
2018. júl. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok a wellnessezés híve, de a lakókocsival is lenne problémám. Fürdés, szarás elég körülményes lehet, a kis helységben bennragad a fülledt levegő, nagyon jó lehet úgy aludni a már egyébként is kényelmetlen fekvőhelyen. Valahogy nem vonz. De remélem a te párod majd szívesebben fogadja az ötleted.
2018. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
95%

Nekem bejönne. Amíg nem volt gyerekünk, a férjemmel fesztiválokon nyomtunk sátorban egész heteket, sokkal királyabb volt, mint bármilyen ötcsillagos wellness :D

30N

2018. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
96%
Ha van normális wc, meg fürdési lehetőség (az se baj, ha hideg kerti zuhany), akkor imádnám. :) Jobban, mint egy wellnesst. :)
2018. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
A lakókocsis nyaralás nekem olyan nyugdíjas német turistás. Nem vagyok "high maintenance" cicababa, nem vonz a wellness, de azért szeretném, ha a nyaralásom a pihenésről és a kényelemről szólna, nem kellene közös zuhanyzóban fürdeni, közös vécét használni, közel lenni más emberekhez egy kempingben. Egy visszafogott hotelszoba vagy apartman, vagy esetleg egy faház nekem jobban tetszene.
2018. júl. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Voltam kempingben,vagy 3 napig nem tudtam kakàlni,a végén inkàbb kerestem egy eldugodt helyett az erdőben..Mindig sétàlgatott valaki a wc körül,és én csak nyugodtan tudok wc-zni.A zuhanyzàs is elég fàrasztò egy ilyen helyen.
2018. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy lenne buli, ha minden este máshol aludnánk, és bejárnánk az egész partot, vagy legalább az egyik oldalt.
2018. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
34%

Szint alatt van. Semmikepp. Nem azert dolgozok annyit,h ugy eljek,mint a vandorc.ganyok.

Welnesst is utalom,mert nem tudom csinalni a napi sportjaim meg a munkam.

Biciklizni mev kirandulni sem szeretek. Nem az en vilagom.

N/36

2018. júl. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!