Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket zavarna ha a barátnőtök dagibb lenne mint ti?

Figyelt kérdés
Nem zavarna e titeket ha megnéznek titeket az utcán vagy beszólnak nektek. Vagy szex közben vagy bármi. Mert persze tudom szerelmesen az embert nem érdekli de egy kicsit se zavaró hosszabb távon?

2018. júl. 31. 18:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Kicsit zavarna de ennyi!
2018. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
28%
Ja, eléggé zavarna, ha 88 kilónál terjedelmesebb lenne.
2018. júl. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
21%
Ha kicsit húsosabb, az nem zavar, de ha már töltött galamb lenne, az visszataszító. Fontos, hogy sportoljon valamit, ne cigizzen, ne igyon és zabáljon egészségesen. 🙂
2018. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ezt úgy feltételezem h már együtt vagytok tehát úgy szereted h tudod h dagi. De nem tudom elhinni h van olyan pasas akit kicsit se zavar kapcsolat alatt
2018. júl. 31. 18:45
 5/19 próbálokkedveslenni ***** válasza:
42%
Mivel a 155-175 közötti nők tetszenek nekem, ezért eléggé zavarna, ha 92+ kg lenne. Nem is keltené fel a figyelmemet, nem is kezdenénk el ismerkedni, ezáltal nem lenne a barátnőm sem.
2018. júl. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem ezt mert a legjobb barátnőm aki pajzsmirigy beteg sajnos 90kg és 175cm. Együtt van egy magasabb macsósabb sráccal pár hónapja. De annyira fél h emiatt megalázzák a barátját vagy h egy idő után zavarni kezdi ez a dolog h folyton sír. Én se igazán értem ezt mert a srác jóképű nagyon (nem nekem nem tetszik ettől még és nem vagyok féltékeny). Szimplán aggódok amiatt h szakít naj
2018. júl. 31. 18:52
 7/19 A kérdező kommentje:
És ő is emiatt aggódik h majd megunja és lecserélik őt egy vékonyabbra hisz a csávónak adott h megkapjon bármilyen lányt.
2018. júl. 31. 18:53
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

Mondd neki, hogy ne izguljon! :) a barátom és én ugyanannyi kilók vagyunk, csak ő magasabb nálam 20 centivel kb. Minden nap elmondja, hogy mennyire szexi vagyok és mennyire kíván, ezt érezteti is.


A barátnőd ne generáljon felesleges problémákat, élvezze, hogy a párja szexinek tartja! :)

2018. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%
Egyáltalán nem, de én vékony vagyok
2018. júl. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

Én 120 kg vagyok. Van egy 190 centis, vékony, izmos, bomba pasim, akiért megőrülnek a nők. Több, mint 8 éve vagyunk együtt, és még most is rajong értem, senki más nem kell neki, pedig bárkit megkaphatna. Az összes barátnőm utál emiatt. :))

A pasik nem szólnak be azóta, sőt! Mindet az érdekli, hogy mit tudhatok, hogy ilyen pasim van? ;D

Bárhol lesmárol a párom, sose feszengett miattam. :)

2018. júl. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!