Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha az ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha az ismerkedés alatt az újdonsült barátnőtök lefeküdne egy másik lánnyal, az zavarna titeket?

Figyelt kérdés
Szóval még nem jártok, de már alakul a dolog, viszont ezzel párhuzamosan a lánynak leszbi kalandja lenne egy másik lánnyal. Zavarna az ilyesmi, vagy ez megbocsátható?
2018. júl. 5. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne zavarna? Nem kell olyan, aki több vasat tart egyszerre a tűzbe. Nem érdekel, hogy a többi milyen nemű, irreleváns. Ha szórakozni akar, tegye, de én nem leszek partner benne.
2018. júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nemzavarna, ha a lányt is hozza harmadiknak a kapcsolatba.
2018. júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Ha szól, hogy szeretne nőzni, akkor nem.
2018. júl. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Ha bevesznek engem is, nem zavar
2018. júl. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Légyszi csak komoly válaszokat. Nem akarnék hármast
2018. júl. 5. 16:48
 6/14 anonim ***** válasza:
19%
Amíg még nem erősödött meg az érzelmi kapcsolat, addig szerintem okés, függetlenül attól, hogy férfi vagy nő.
2018. júl. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon zavarna. Be is fejezném vele az egészet. Mert ebből az látszik, hogy nem veszi komolyan az ismerkedést, sem pedig engem.
2018. júl. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Zavarna a dolog, mert úgy gondolnám, hogy ő nem igazán tervez komoly kapcsolatot velem, ha ilyen tervei vannak. Az most igazából teljesen mindegy, hogy nővel vagy férfival szeretne lefeküdni, mind a kettő ugyan olyan rossz lenne.
2018. júl. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Gymnospermatophyta ***** válasza:
76%
Engem zavarna. De saját magammal is így lennék. Nem tudnék ismerkedés alatt mással "kavarni" ( még webkamerás sz_rságba se tudnék belemenni ).
2018. júl. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Van egy lány, akiről gyanítom, hogy lánnyal is kavar, de ha kicsit másképp alakulnak a dolgok, velem is kavarhatott volna, vagyis majdnem összejöttünk egyszer. Engem egyáltalán nem zavart volna, ha közben lánnyal is van.

De ez nem is komoly kapcsolat lett volna, inkább szexbarátság.

2018. júl. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!