Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S.! Osszevesztunk es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S.! Osszevesztunk es elhoztam tole a cuccaimat mert nagyon megbantott. Ez viszont szerintem sok. Felhivjam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


HOSSZU lesz de nagy szuksegem lenne normalis valaszokra! Koszonom!


Ezelott volt egy veszekedesunk a parommal aminek alkalmaval azt probaltam tudtara adni, hogy tehetne egy kicsit tobbet ezert a kapcsolatert. Akkor azt mondta, lusta vagyok ami egyaltalan nem igaz mert rengeteg mindent megteszek erte, idot es energat aldozok.


Ma bennem maradt ez a dolog es csak ratett egy lapattal.


Eloszor kertem, hogy adja ide a kozeleben levo flakon vizet de nem adta mert szerinte ugyanolyan tavolsagra volt. Szerintem viccnek szanta de rosszul esett mert tegnap gyertyafenyes vacsoraval vartam (amit nem evett meg mert elmondasa szerint evett elotte) es amugy is en tenyleg rengeteg aldozatot hozok. Ezutan magamra boritottam egy, a tegnaprol maradt, meg mindig ego nagy gyertyaban felhalmozodott viaszt. Hallottam, hogy jon utanam es mondtam, hogy ne jojjon. Akkor csak egyedul akartam bemenni a furdobe lemosni a viaszt. Sirtam is es biztos hallotta mert ott allt meg egy darabig. Azutan kimentem a furdobol. Mondtam, hogy megyek es alig ram nezve mondta, hogy rendben. Kerdeztem, hogy meg sem kerdezi, mi van velem. Erre azt mondta, hogy elobb elkuldtel, most minek kerdezzem. Mondtam neki, hogy hihetetlen mekkora a buszkesege, raadasul nem elkuldtem, csak mondtam, hogy ne jojjon, de utana megkerdezhette volna, jol vagyok-e. Mondtam neki, hogy rendben, en nem fogok neki irni es hivni, ha majd o teszi akkor reagalok es annyit mondott, hogy 'nem is kell, csak menj mar... hulye...'


Szoval itt elszakadt nalam a cerna mert ugy ereztem, en kiteszem a lelkem o meg nem ad cserebe ennyit, raadasul lathato volt, hogy fizikai fajdalom ert es azert mert szerinte 'elkuldtem', nem mutatott erdeklodest. Bepakoltam az osszes ruham, fogkefem, mindenem es eljottem.


Nagyon megbantott de olyan jol esne, ha megkeresne es ha belatna, hogy hibazott. Szakitani nem szeretnek, viszont azzal, hogy bepakoltam, tiszta jele. Keressem vagy varjak?


20N

25F


2015. aug. 13. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Ez a pasi egy nyomorék nehogy te keresd őt..vegye csak észre mekkora egy barom..ha szeretne meg állitott volna hogy ne meny el...büdös paraszt az ilyen..minek jár veled ha nem érdekled...hagyd keressen ő vegye észre hogy mekkora köcsög..
2015. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ez a probléma már nem ma kezdődött....

Majdnem mondtam volna elsőre hogy egy hisztis pics**a vagy de végigolvasva , csak simán hülye, hülye, hogy már hosszú ideje tűröd őt és semmi változás nincs annak ellenére h nem egyszer utaltál beszéltél vele erről.

Szóval a helyedben nem vinném vissza oda többé a cuccaimat. De te tudod.

2015. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, mert amúgy is ideges vagy, de jó lenne, ha eldöntenéd, mit is akarsz.

Mert annak, hogy összepakolsz, eljössz, aztán meg hívogatod, az égadta világon semmi értelme.


A barátod úgy tűnik nem egy babusgatós, tutujgatós típus, nem is az a romantikus, gyertyafényes vacsorára vágyó.

Te meg egy hamisítatlan drámakirálynő vagy, már bocsánat.


Ebből a rövid történetből nem akarok következtetéseket levonni, de ha végig ilyen a kapcsolatotok, akkor nem biztos, hogy ti ketten összeilletek.

2015. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt:

"tegnap gyertyafenyes vacsoraval vartam (amit nem evett meg mert elmondasa szerint evett elotte)"

-Ennél nagyobb bunkóságot nem is tudok elképzelni, legalább erőltette volna meg magát egy kevés evéssel, ha már a párja töri magát, romantikus estét csinál.

Tudod úgy borítottam volna a fejére a vacsorát, hogy máskor eszébe nem jutna ilyen modortalanság.

Jól tetted, hogy elcuccoltál és eszedbe ne jusson keresni, ha csak nem vagy mazochista. Ez a férfi, semmibe vesz téged, talán még cselédnek sem vagy jó nála, nemhogy szeretne. Felejtsd el végleg, normális embert érdemelsz, aki értékeli a szereteted. Egy darabig nehéz lesz, de ne akard magad sárba alázni, hogy még te keresed.

2015. aug. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!